2014 10 29

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min

10+1 temų apie teatrą su Doloresa Kazragyte

Lietuvos teatro sąjunga, remiama Spaudos, radijo ir televizijos fondo, pristato projektą „10+1 temų apie teatrą su…“ Projekto iniciatoriai kalbina žymiausius Lietuvos teatro scenos veteranus, kurie dalinasi savo kūrybine patirtimi ir atsako į įvairius klausimus apie teatrą bei aktoriaus meistrystę.

Doloresa Kazragytė yra viena žymiausių Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorių. Jos kūrybinėje biografijoje daugiau nei 40 svarbių vaidmenų. Tai išskirtinė teatro asmenybė, kurią iki šiol gerbia ne viena teatro žiūrovų karta.

Pasikalbėti apie sudėtingą aktoriaus profesiją, režisierius, sukurtus vaidmenis aktorė sutiko po spektaklio „Astrida“, kuriame ji įkūnijo garsią švedų rašytoją Astridą Lindgren.

Susitikimas įvyko aktorės grimo kambaryje – vienoje paslaptingiausių teatro vietų, čia pašaliniams patekti griežtai draudžiama. Grimo kambarys – tarsi tarpinė stotelė į kitą, mistinį teatro pasaulį. Ar tikrai jis mistinis, kokie pavojai jame tyko bei daugelį kitų klausimų pateikėme visada geros nuotaikos, atvirai ir nuoširdžiai Doloresai Kazragytei. 

Reportažą rengė parengė Gintė Pranckūnaitė 

Mūsų misija

Kurti krikščionišką pasaulėžiūrą atskleidžiantį, aktualų, viltingą ir išliekantį turinį.

Prisidėkite skirdami paramą.