2014 11 07

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min

Kviečiame vaikus dalyvauti piešinių konkurse „Skaitau knygą ir piešiu“

Knygos viršelis

Bernardinai.lt kviečia visus vaikus, mėgstančius skaityti pasakas, dalyvauti piešinių konkurse „Skaitau knygą ir piešiu“ pagal S. Laurenčikaitės ir J. A. Brantingo knygą „Cupės ir Zupės gyvenimas bei nepaprasti nuotykiai“.

Bernardinai.lt 2014 vasarį išleido pasakų apie dvi museles Cupę ir Zupę knygą vaikams, kviečiančią patirti neįtikėčiausius nuotykius – juk musėms gali nutikti bet kas: vieną dieną jos gali į šaltibarščius įkristi, o kitą – keliauti į susitikimą su Švedijos karaliene ir karaliumi. Pasakos įtrauks ne tik mažuosius – jos pamokančios, įkvepiančios meilę gamtai ir gyvenimui. Knyga sudaryta iš dviejų skyrių: pirmajame veikmas vyksta Dzūkijos kaime, o antrajame muselės patenka į miesto (Vilniaus) erdvę ir čia supranta, kokie svarbūs joms yra namai.

Šį rudenį Bernardinai.lt jau surengė kelis knygos pristatymus įvairiose Lietuvos vietose: pradedant Druskininkais, Varėna, baigiant Vilniumi. Susitikimai tęsis ir visą lapkritį bei gruodį. Susitikimų metu ne tik kalbamės apie knygos ir pasakų gimimą, knygos svarbą, tarmes ir kitus dalykus, bet ir kviečiame vaikus nupiešti Cupę ir Zupę taip, kaip jie jas mato, kokių dar neregėtų jų nuotykių įsivaizduoja.

J. A. Brantingo iliustracijos

Kviečiame ir Jus, mieli skaitytojai, įsitraukti į piešinių konkursą. Viskas labai paprasta. Iki gruodžio pradžios nupieškite ir atsiųskite mums į redakciją savo vaikų piešinius. Kitoje pusėje nurodykite vaiko vardą, pavardę, amžių, savo adresą ar tel. nr.

Gruodžio 19 d. Bernardinai.lt redakcijoje bus paskelbėti trys laimėtojai, kuriems bus įteikti vertingi prizai: piešimo reikmenys, knygos, pakvietimai į teatrą. Nugalėtojų taip pat lauks musiška staigmena, kurios atskleisti dar negalime, nes tai paslaptis. Nugalėtojus rinks kompetetinga komisija. Šio piešinių konkurso bičiuliai yra leidykla ALMA LITTERA bei KEISTUOLIŲ TEATRAS. Projekto iš dalies remia Kultūros taryba.

Piešinius iki gruodžio 8 d. kviečiame siųsti:

Piešinių konkursui „Skaitau knygą ir piešiu“

Bernardinai.lt redakcija

Maironio g. 10

LT-01124 Vilnius

Daugiau apie knygą galite paskaityti ČIA. Atsivertę nuorodą, puslapio apačioje taip pat rasite daugiau nuordų, susijusių su įdomiu Jarlo ir jo mamos Silvijos kūrybos pasauliu.

skaitau knygą ir piešiu bičiuliai

Mūsų misija

Kurti krikščionišką pasaulėžiūrą atskleidžiantį, aktualų, viltingą ir išliekantį turinį.

Prisidėkite skirdami paramą.