2014 11 15

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min

Knyga vaikams „Įspūdingiausi pasaulio statiniai. Popieriniai žaislai“

Įspūdingiausi pasaulio statiniai. Popieriniai žaislai/ vertė Asta Bieliauskaitė. – Vilnius: Debesų ganyklos, 2014. 108 p.

Knyga „Įspūdingiausi pasaulio statiniai. Popieriniai žaislai“ nuves Jus į nuostabų erdvinių žaislų iš popieriaus pasaulį. Taip pat čia rasite įdomiausių faktų apie 10 bene žymiausių statinių, stūksančių įvairiuose pasaulio kampeliuose. Susipažinę su istorinėmis detalėmis, turėsite progą šiuos erdvinius modelius sukurti patys! Galbūt popieriniai Eifelio bokšto ar Didžiosios kinų sienos modeliukai sužadins norą šiuos didingus statinius išvysti realybėje?

Knygos viršelio aplankas – tai išlankstomas pasaulio žemėlapis, ant kurio galėsite sustatyti savo sukurtus statinių modelius. Keliaukite po šį pasaulį drauge su naujaisiais popieriniais bičiuliais – Gabija ir Matu.

Kas yra „Įspūdingiausi pasaulio statiniai. Popieriniai žaislai“?

Knygą sudaro 12 klijuojamų erdvinių modelių: 10 žymiausių pasauli statinių ir 2 veikėjų Gabijos ir Mato figūrėlės. Knygos puslapiuose vaikas ras svarbiausią ir įdomiausią informaciją apie tam tikrą statinio istoriją, paaiškinimus kaip konstruoti modelį ir iškirstas detales 3D modeliui sukonstruoti. Kiekvienas modeliukas pažymėtas nuo 1 iki 3 žvaigždučių, kurios žymi modelio konstravimo sudėtingumo lygį. Visos modeliukų detalės yra iš patvaraus popieriaus, tad suklijuoti statiniai tvirtai stovės ant stalo ir lengvai nesupliš žaidžiant.

Statiniai, kuriuos galima sukonstruoti:

Laisvės statula

Eifelio bokštas

Didysis Benas

Šv. Šeimos bažnyčia

Didžioji kinų siena

Šv. Bazilijaus soboras

Didysis Gizos sfinksas

Aukso vartų tiltas

Tadž Mahalas

Pizos bokštas.

„Įspūdingiausi pasaulio statiniai. Popieriniai žaislai“

Modelių konstravimui prireiks žirklių, klijų, miklių rankų ir truputėlio kantrybės.

Knygos viršelis yra su aplanku, kuris išsilanksto į specialų milžinišką žemėlapį. Visus sukonstruotus statinius vaikas gali išdėlioti ant žemėlapio ir su jais žaisti.

Smalsumo ir kūrybiškumo kuriant popierinius žaislus.

„Įspūdingiausi pasaulio statiniai. Popieriniai žaislai“

Mūsų misija

Kurti krikščionišką pasaulėžiūrą atskleidžiantį, aktualų, viltingą ir išliekantį turinį.

Prisidėkite skirdami paramą.