Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2014 12 29

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Trečią kartą susitiks Lietuvos jaunieji matematikai iš viso pasaulio

Nuotraukos autorius Andrius Ufartas/BFL
© Baltijos fotografijos linija

2015 m. sausio 2 d. trečius metus iš eilės vyks Lietuvos jaunųjų matematikų susitikimas. Kasmet į vienos dienos konferenciją susirenka jaunosios matematikų kartos atstovai iš įvairių pasaulio universitetų.

Renginio metu savo tyrimų sritis pristatys ir pranešimus skaitys doktorantai ir jau pripažinti jauni mokslininkai iš JAV, Jungtinės Karalystės, Kanados, Norvegijos, Švedijos, Šveicarijos, Vokietijos ir Lietuvos universitetų. Šia konferencija siekiama suburti jaunus tiek užsienyje, tiek Lietuvoje dirbančius ar studijuojančius  matematikus, skatinti jų tarpusavio bendradarbiavimą.

Plenarinėje diskusijoje su Lietuvos mokslo institucijų atstovais ir matematikais, dirbančiais svetur, bus kalbama apie matematikos mokslo padėtį Lietuvoje. Diskusijoje dalyvaus Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo viceministras Rimantas Vaitkus.

Šiais metais jaunųjų matematikų susitikimas vyks Kauno technologijos universitete (III rūmai, Laisvės alėja 13). Prie renginio organizavimo aktyviai prisideda Vilniaus ir Kauno technologijos universitetai.

Daugiau informacijos internetiniame renginio tinklalapyje.

Pirmieji du Lietuvos jaunųjų matematikų susitikimai (2013 ir 2014 m.) vyko Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete. Praėjusių metų susitikimas tapo vienu didžiausių kasmetinių matematikos renginių Lietuvoje.

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite