Skaitymo ir žiūrėjimo laikas

21 min.

10 + 1 temų apie teatrą su Romualdu Ramanausku

Aktorius Romualdas Ramanauskas. Videomedžiagos kadras

Per dvidešimt minučių prabėgti penkiasdešimt gyvenimo metų neįmanoma. Tačiau galima užčiuopti įsimintinų akimirkų pulsą, išryškinti prisiminimų nuotraukas.

Su aktoriumi ROMUALDU RAMANAUSKU kalbėjomės jo namuose, fone antikvarinio senelio laikrodžio, kuris vis dar gyvybingu kvėpavimu judino mūsų laiką.

Mano herojaus gyvenimas dramatiškas, lyg ir įprasta, kad tai išskirtinai talentingų asmenybių bruožas – nešti savo nesuvaldomo talento naštą. Aktoriaus kūrybinėje biografijoje – daugiau nei penkiasdešimt pagrindinių vaidmenų teatre, daugiau kaip keturiasdešimt kine, televizijoje. Daugybė daugybė sukurtų personažų, didžiulė šlovė, tylus atsitraukimas ir nauji, lemtingi atradimai.

Laikrodis muša šiandieną, o mes su Aktoriumi sėdame ir keliaujame ten, kur buvo gera, kur rūpėjo ar skaudėjo, buvo įspūdinga, sunku ir vis dar lengva.

Lietuvos teatro sąjunga, remiama Lietuvos kultūros tarybos, pristato projektą „10 + 1 temų apie teatrą su…“ Projekto iniciatoriai kalbina žymiausius Lietuvos teatro scenos veteranus, ir šie dalijasi savo kūrybine patirtimi, atsako į įvairius klausimus apie teatrą, aktoriaus meistrystę, darbo scenoje ypatybes.

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien