2015 03 24

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Asiliukė Grizela – knyga vaikams ir suaugusiems

Heinrich Maria Denneborg. Asiliukė Grizela: apysaka vaikams. Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, 2015. 152 p.

Visada smagu knygyne pamatyti naują knygos, su kuria užaugai, leidimą. Asiliukė Grizela – viena tokių, kurią jauku vartyti, prisiminti spalvotas vaikystės dienas, linksmą ir nuotaikingą istoriją. Knygos autorius Heinrich Maria Denneborg puikiai mokėjo kurti pasakojimus, tiek vaikams, tiek suaugusiems suprantama kalba.

Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla pristato garsaus vokiečių rašytojo ir lėlių teatro aktoriaus H. M. Denneborg (1909-1987) knygą vaikams „Asiliukė Grizela“. Knyga parašyta 1955 metais, išversta į trylika kalbų ir neprarasdama populiarumo tvirtai keliauja iš kartos į kartą (pirmasis knygos leidimas lietuvių kalba pasirodė 1992 metais). Knygą iš vokiečių kalbos vertė Teodoras Četrauskas, knygoje panaudotos originalios Horsto Lemkės iliustracijos. 

Apysaka „Asiliukė Grizela“ įtraukia į nuotaikingą šauniosios asiliukės ir jos draugo Tino istoriją, kurioje gausu nuotykių, smagių nutikimų, nekasdienių situacijų.

Asiliukė Grizela – gražiausia asiliukė visoje Elbos saloje. Ją augino turtinga moteriškė, kuri iškeliaudama į dangų visą savo turtą paliko giminaičiams. Išskyrus – asiliukę. Kaip asiliukei sekėsi toliau sužinosite skaitydami šią Heinrich Maria Denneborg knygą.