Patinka tai, ką skaitai? Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2015 07 03

bernardinai.lt

LRT.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Vilniaus meras R. Šimašius griebiasi dviračių takų

Vilniaus meras su savivaldybės departamentų vadovais ir specialistais penktadienį apžiūrės miesto dviračių takų būklę. Anot Remigijaus Šimašiaus, tobulinant dviračių takus, vienas iš svarbiausių tikslų – užtikrinti, kad patys takai būtų nepavojingi.

„Aš matau, kad daugybė dviračių takų yra projektuoti žmonių, kurie nevažinėja dviračiais. Yra padaryta daugybė klaidų ir neatitikimų, net  ūkinių nesąmonių.  Ir plombų ir šiukšliadėžių, laiptų – ko tik nėra ant tų dviračių takų. Trejų metų perspektyvoje aš manau, kad  dauguma vilniaus gyventojų turėtų gyventi ne toliau kaip vienas kilometras nuo geros magistralinės dviračių trasos, bet pirmiausia reikia išlaisvinti dviračių takus nuo nesąmonių įvairių“, – sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Apie dviračių takų saugumą imta kalbėti, kai pirmadienį Vilniuje žuvo nuo laiptų nuvažiavęs 24-erių dviratininkas. Dėl jaunuolio žūties pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Policijos duomenimis, jaunuolis nedėvėjo šalmo, tačiau jis privalomas tik iki 18-os metų.

LRT Radijas, LRT.lt

Sunku skaityti smulkų tekstą?

Padidink raides, spausdamas ant aA raidžių ikonėlės straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Paremk!

Paremsiu