2015 08 20

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min

Rudenį „Mamų mugėje“ išaugtus vaikų daiktus galės parduoti mamos iš visos Lietuvos

Rugsėjo 10-13 dienomis Gariūnų Verslo Parke vyksiančioje septintojoje „Mamų mugėje“ organizatoriai žada kaip niekad didelį prekių pasirinkimą. Šiais metais „Mamų mugės“ ir „Lietuvos pašto“ iniciatyva išaugtus vaikučių daiktus mugėje galės parduoti mamos iš visos Lietuvos. Į mugę atgabentus, tačiau neparduotus daiktus, mamos pageidavimu, „Lietuvos pašto“ kurjeriai nemokamai grąžins į tą pačią vietą, iš kurios jie buvo išsiųsti.

mamų mugė

„Kasmet sulaukiame prašymų „Mamų muges“ organizuoti ne tik Vilniuje ir Kaune, bet ir kituose, mažesniuose, Lietuvos miestuose. Nors kol kas to padaryti negalime, radome kitokią išeitį, – sako Vaida Babeckienė, viena iš „Mamų mugės“ organizatorių. – Šiais metais mamas iš visos Lietuvos kviečiame vaikų daiktus mums atsiųsti paštu. Iki šiol mamos iš regionų, norėdamos dalyvauti mugėje, į Vilnių turėdavo atvykti tris kartus: pirmiausia atvežti daiktus, po to atvažiuoti į pačią mugę ir, galiausiai, atvykti pasiimti likusių daiktų. Dabar užteks vienos kelionės, o jeigu ir šiai neatsiras galimybių, neparduotus daiktus „Lietuvos paštas“ mamos pageidavimu, nemokamai grąžins atgal į bet kurį Lietuvos miestą.“

„Lietuvos pašto“ Rinkodaros ir Komunikacijos departamento vadovė Rasa Kruopaitė-Lalienė džiaugėsi, kad „Lietuvos paštas“ tampa mažamečius vaikus auginančioms šeimoms skirto renginio dalimi.

„Visada palaikome ir remiame iniciatyvas, kurios puoselėja sąmoningos ir bendruomeniškos visuomenės augimą. Tikimės, kad „Lietuvos paštas“ paskatins mamas dar aktyviau įsilieti į „Mamų mugės“, puoselėjančios atsakingą vartojimą, dalyvių gretas“, – pažymėjo ji.

mamų mugė

Tam, kad laiku atkeliautų į „Mamų mugę“ Vilniuje, išaugti vaikučių daiktai į „Lietuvos pašto“ skyrius turi būti pristatyti iki rugsėjo 2 dienos. Nuo rugsėjo 4 d. visi daiktai iš „Lietuvos pašto“ bus pristatyti į Gariūnų Verslo Parką. Neparduotos prekės, mamos pageidavimu, nuo rugsėjo 17 d. bus grąžinamos siuntėjui.

Per šešerius metus „Mamų mugėse“ parduoti pristatyta apie 0,5 milijono prekių, iš kurių parduota apie 300 000. Mugės plotas nuo 300 kv.m. išaugo iki 5 500 kv.m., jose apsilankė daugiau kaip 75 000 pirkėjų. Organizatoriai pasakoja, kad parduoti atvežama įvairiausių daiktų: nuo žaislų iki dviaukščių lovų, nėščiųjų daiktų ir vaikiškų rūbų bei batų. Šiais metais pirmą kartą kokybiški ir itin geros būklės daiktai bus atskirti naujoje erdvėje, pavadintoje „Dangus“. Registracija į „Mamų mugę“ jau prasidėjo.

Daugiau informacijos „Mamų mugės“ interneto svetainėje adresu www.mamumuge.lt