2015 09 02

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

Andrius Navickas trauksis iš „Bernardinai.lt“ redaktoriaus pareigų ir ruošis Seimo rinkimams su TS-LKD

Prie Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos bendruomenės prisijungė filosofijos daktaras, interneto dienraščio Bernardinai.lt redaktorius Andrius Navickas, skelbiama trečiadienio TS-LKD pranešime spaudai.

Andrius Navickas trečiadienį savo Laiške bičiuliams taip pat patvirtino dalyvausiąs 2016 m. Seimo rinkimuose ir pasitrauksiąs iš Bernardinai.lt redaktoriaus pareigų. 

Nesijaučiu esąs politiniu misionieriumi, kuris gali veikti vienas. Pastaraisiais mėnesiais daug mąsčiau, kelių politinių jėgų buvau raginamas prisijungti. Apsisprendžiau nesivaikyti tobulos partijos iliuzijos ir eiti kartu su žmonėmis,, kurie, kaip ir aš, turi tiek silpnybių, tiek  idealizmo. Tad jungiuosi prie Gabrieliaus Landsbergio ir Irenos Degutienės  tandemo vadovaujamos politinės bendruomenės. Tikiu, kad atsinaujinančioje partijoje gali stiprėti krikščioniškosios demokratijos svarba. Net jei klystu, mano galva, verčiau surizikuoti ir patirti nesėkmę, nei pralaimėti dar nepabandžius“, –  Laiške bičiuliams rašo Andrius Navickas.

„Jau prieš kurį laiką apsisprendžiau, kad turiu kiek atsitraukti nuo vadovavimo interneto dienraščiui „Bernardinai.lt“.  Planuoju per tam tikrą pereinamąjį laikotarpį pertvarkyti dienraštį taip, kad būtų galima jo turinio priežiūrą perduoti Donatui Pusliui.  

Nemanau, kad turėčiau jau iki rinkimų pasitraukti iš  VŠĮ „Bernardinai.lt“ direktoriaus pareigų. Man svarbu per metus, likusius iki Seimo rinkimų, sustiprinti dabartines veiklas (žurnalą, laikraštį) tiek, kad visa tai išliktų ir plėstųsi toliau. Taip pat, mano giliu įsitikinimu, „Bernardinai.lt“ turi tęsti intensyvią knygų leidybą. Ir ne tiek svarbu, kokias pareigas ir kur aš eisiu po metų ar dvejų, aš buvau, esu ir liksiu Bernardinų svajonės žmogus, nes ši svajonė nėra kurios nors VŠĮ ar grupės žmonių privati nuosavybė, tai tam tikras mąstymo ir gyvenimo būdas“, teigia A. Navickas.

Andrius Navickas – filosofijos daktaras, interneto dienraščio Bernardinai.lt redaktorius, trijų knygų autorius, keliolikos knygų bendraautorius ir sudarytojas. 1993–1999 metais priklausė Lietuvos krikščionių demokratų partijai. Taip pat 2003 metais buvo įstojęs į Tėvynės sąjungą, kurioje buvo vienas iš Krikščioniškosios demokratijos frakcijos iniciatorių. 2004 m. sustabdė narystę partijoje ir susitelkė į darbą žiniasklaidoje bei  įvairiose aukštosiose mokyklose. Yra apdovanotas Stasio Lozoraičio bei „Katalikų Bažnyčios kronikos“ premijomis, nominuotas metų Tolerancijos žmogumi.