Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2015 09 13

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

Pora knygelių mažiesiems skaitytojams nuo „Nieko rimto“

Sumanus mažylis. – Vilnius: Nieko rimto, 2015. 12 p. 

Kartoninė paveikslėlių knygelė patiems mažiausiems.

Atrask spindintį pasaulį, kurį galėtum pasidalyti su kitais! 

Šioje mažiausiems skaitytojams skirtoje kartoninėje knygelėje ryškios iliustracijos žėri kiekviename puslapyje – ir žėri pačia tikriausia auksine spalva, mat bene kiekviena ilsiutracija yra spindinčios auksinės spalvos.

Galima ne tik žiūrėti, bet ir liesti, kalbėtis apie skonius, garsus ir ieškoti sąsajų tarp vaizduojamų daiktų ir dalykų.

J. Donaldson, A. Scheffler. Rudens takais su Grufu. – Vilnius: Nieko rimto, 2015. 12 p. 

2013 metais Lietuvos vaikai jau turėjo galimybės susipažinti su Grufu – buvo išleista samgi knygelė apie jį ir peliuką. Kas tas Grufas? Jis – maloniausias baisūnas miške. Pati knyga ir baisusis jos herojus pasaulyje nepaprastai populiarūs. „Grufas“ apdovanotas prestižine Smarties Gold Award premija ir išleista daugiau kaip 30 pasaulio šalių. „Jo iltys baisios, baisūs nagai. Nasrai ir dantys – menki juokai“, – taip apibūdina paslaptingąjį padarą knygos autoriai.

O dabar mažiesiems skaitytojams siūloma jau antroji užduotėlių knygelė.

Ar kada nors darėte iš lapo peteliškę?

O gal drakoną?

Su Grufu išmoksite ne tik tai, bet ir kaip atskirti grybus, kaip piešti purvo paveikslus, spalvinti medžius ir ne tik.Knygelėje rasite daug smagių užduotėlių ir dar daugiau lipdukų. O po sunkaus ir ilgo tyrinėtojo darbo sulauksite ir apdovanojimo.

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu