2015 09 18

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

D. Puslys oficialiai tapo „Bernardinai.lt“ vyr. redaktoriumi

Rugsėjo 18 dieną interneto dienraščio „Bernardinai.lt“ vyriausiuoju redaktoriumi oficialiai tapo Donatas Puslys. Iki šiol šias pareigas ėjęs Andrius Navickas nuo šiol apsiribos VŠĮ „Bernardinai.lt“ direktoriaus pareigybe.

A. Navickas „Bernardinai.lt“ redakcijoje dirbo nuo pat šio dienraščio įkūrimo ir beveik dešimt metų ėjo vyriausiojo redaktoriaus pareigas. A. Navickas teigia: „Visos permainos yra išbandymas ir rizika, tačiau džiugu, kai  po tiek metų galima iš vyriausiojo redaktoriaus posto pasitraukti ne kam nors reikalaujant, bet savo sprendimu. Dienraštyje yra pribrendusios permainos darbo organizavimo, informacijos pateikimo srityje. Taip pat toks darbo pasidalijimas suteiks galimybę ir man daugiau dėmesio skirti leidybos projektams, taip pat rūpintis opiausia dienraščio bėda – lėšų trūkumu.“ A. Navickas taip pat pasidžiaugė, kad visiškai pasitiki D. Pusliu ir labai vertina jį kaip bendražygį.

Naujasis vyriausiasis redaktorius D. Puslys teigia, kad dar anksti kalbėti, kas ir kaip keisis dienraštyje. Jis pripažino, kad apie šias permainas jau kurį laiką kalbėjosi su A. Navicku ir jaučiasi psichologiškai pasiruošęs prisiimti naują atsakomybės naštą. D. Puslys taip pat išreiškė viltį, kad A. Navickas išliks produktyvus „Bernardinai.lt“ autorius.

Tiek D. Puslys, tiek A. Navickas pabrėžė, kad tikrai bus išlaikytas dialogiškumo ir atvirumo principas dienraštyje. „Bernardinai.lt“ niekada neatstovavo kuriai nors vienai verslo ar politinei grupei, to tikrai nebus ir ateityje“, – tvirtino A. Navickas. Jis taip pat išreiškė viltį, kad fondai, kurie iki šiol remdavo „Bernardinai.lt“ projektus, palankiai įvertins permainas dienraštyje, taip pat, pasak A. Navicko, labai svarbus ir visų skaitytojų solidarus palaikymas. „Tik visi kartu galime išlaikyti autentišką krikščionišką bei kultūrinę alternatyvą komercinės žiniasklaidos jūroje“, – teigė A. Navickas.

Primename, kad D. Puslys yra panevėžietis, jis baigė Vilniaus universitete Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutą. Jis taip pat buvo išrinktas praėjusių metų Tolerancijos žmogumi. Prie „Bernardinai.lt“ komandos Donatas prisijungė prieš porą metų.