2015 10 01

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min

Startuoja krikščioniškas pažinčių klubas Susitikimai.lt

2015 spalio 1 d. pradeda veikti naujas krikščioniškas pažinčių portalas ir klubas Susitikimai.lt. Portalo ir klubo įkūrėja – pelno nesiekianti organizacija VšĮ  Susitikimai.lt. Pažinčių klubas padės suburti viengungius, norinčius sukurti šeimą ir ieškančius bendraminčių bendruomenės. Jo nariais kviečiami tapti žmonės, galintys švęsti santuokos Sakramentą. Lietuvoje tai bus unikali pažinčių vieta, skirta bendrauti ne tik virtualioje erdvėje, bet ir periodinių klubo renginių metu.

„Pasaulyje ir Lietuvoje daugėja vienišų žmonių, – pastebi VšĮ  „Susitikimai.lt“ direktorė Gražina Mongirdienė. Daug netekėjusių merginų ir nevedusių vaikinų nerimauja, kad gali nesutikti patikimo gyvenimo draugo. Taip pat našlės ir našliai sunkiau susiranda naują gyvenimo palydovą. Laikui bėgant mažėja pasirinkimo galimybių, todėl daugelis daro skubotus ir neteisingus pasirinkimus.

Susitikimai.lt – tai nauja erdvė Lietuvoje, kurioje galės ne tik virtualiai, bet ir realiai susiburti krikščioniškas vertybines nuostatas turintys žmonės, norintys sukurti šeimą ar susirasti draugų.

Anot vienos klubo ir portalo iniciatorių G. Mongirdienės, dažnai girdimas vyrų posakis: ,,Dabar nėra ką imti į žmonas, nes nebėra gerų merginų.“ Moterys neatsilieka: ,,Dabar nebėra vyrų, kurie patys būtų padorūs ir ieškotų dorų moterų.“ „O iš tiesų Lietuvoje gausu puikių vyrų ir nuostabių moterų, – pastebi „Susitikimai.lt“ vadovė ir priduria: ,,Bet tokios neigiamos nuostatos paprastai subrandinamos internetiniuose pažinčių portaluose, susidūrus su ieškančiais vienadienės pažinties, turinčiais nedorų ketinimų, šeiminių įsipareigojimų ar apskritai su realiai neegzistuojančiais asmenimis“.

Užsiregistravus portale www.susitikimai.lt bus galima dalyvauti  renginiuose, skirtuose klubo „Susitikimai.lt“  nariams, paskelbti renginius ir pakviesti į juos kitus klubo narius, rasti tinkamiausią partnerį, naudojantis suderinamumo anketa, prisijungti prie diskusijų forumo bei  privačiais asmeniniais pokalbiais bendrauti vieniems su kitais. Portale  Susitikimai.lt  bus pateikiami straipsniai, fotoreportažai  ir video siužetai.

„Sieksime, kad  Susitikimai.lt  būtų ne tik asmeninių pažinčių klubas, bet ir auganti bendruomenė, kurios nariai susirinktų kartu ne tik vidinių renginių metu, bet ir imtųsi bendrų veiksmų realizuojant iškeltas idėjas, rastų bendras įdomias ir prasmingas veiklas, realizuojant krikščioniškas vertybes skirtingoms klubo narių grupėms. Visada puiku išeiti iš uždaro bendravimo rato, sutikti naujų draugų, mokytis iš kitų patirties, labiau save realizuoti. Sieksime bendradarbiavimo su kitomis organizacijomis kad paįvairinti veiklą, įtraukti ir sudominti daugiau žmonių, rasti naujų galimybi“, – žada G. Mongirdienė.

Pažinčių klubo – Susitikimai.lt kūrimo grupė suburta 2013 gegužės 7 d. Projekto idėją remia Šv Kazimiero bažnyčios rektorius kun. Rytis Gurkšnys SJ, fotomenininkas Algimantas Aleksandravičius, rašytoja Birutė Jonuškaitė, aktorė Dalia Michelevičiūtė, kino režisierius prof. Audrius Stonys ir kiti iškilūs Lietuvos žmonės.

Svetainės įkūrėjai sieks,  kad  Susitikimai.lt  taptų saugia, asmeniškai, socialiai, dvasiškai ir intelektualiai augančia bendruomene, kuriančia tarpe savo narių gilius  tarpusavio ryšius bei laimingas santuokas. Bus stengiamasi sukurti susitikimų erdvę, kurioje viengungiai žmonės prasmingai bei įdomiai leisdami laiką galės surasti ir geriau pažinti vienas kitą.