2016 02 28

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Paskelbta kitų metų Vilniaus knygų mugės tema

Paskutinę Vilniaus knygų mugės dieną pirmą kartą iškilmingai paskelbta ateinančių, 2017 – ųjų metų, mugės tema ir data. Aštuonioliktą kartą rengiama mugė skaitytojus pasitiks su tema „Lietuviški ženklai pasaulyje“. Jau aišku, kad kitais metais mugė vyks bei visus skaitančius ir kuriančius susitikti kvies vasario 23-26 dienomis.

Vilniaus knygų mugė – tai vienas svarbiausių metuose Lietuvos kultūrinio gyvenimo riboženklių, savotiški visų kuriančių ir skaitančių žmonių naujieji metai. Tad užverdami vienos mugės duris, jau žinome, ne tik kada susitiksime, bet ir apie ką kalbėsime, kuo džiaugsimės ir ko ieškosime ateinančiais metais.

Šių metų besibaigiančios mugės tema – „Personažas ieško autoriaus“, o ankstesniais metais organizatoriai kvietė dėmesį atkreipti į laiko patikrintas, klasikines knygas, taip pat paauglių ir vaikų literatūrą, nenušaunamą detektyvo žanrą, skaitymo kultūrą apskritai.

Nuo 2000 m. rengiama Vilniaus knygų mugė – pagrindinė leidėjų, autorių ir skaitytojų susitikimų ir bendravimo vieta, didžiausia knygų mugė Baltijos šalyse.