Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2016 06 02

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

kitoLink.lt įkūrėjai: džiaugiamės pirmuoju pažinčių svetainės „derliumi“

Katalikišką pažinčių portalą kitoLink.lt įkūrę Jurgita ir Vytautas Saliniai neslepia džiaugsmo. Kiek daugiau nei metus veikianti svetainė jau gali pasigirti pirmąja susituokusia pora. Pasak portalo įkūrėjų, šios vestuvės parodė, kad jų pastangos jau duoda rezultatus. Tuo labiau, kad pagrindinė kitoLink.lt misija – ne tik pažintys, bet ir kelias į santuoką.

Portalas kitoLink.lt, susikūręs praėjusių metų kovą, jau džiaugiasi pirmąja santuoka. Gegužės 28-ąją susituokė pirmoji pora, suradusi vienas kitą būtent šios svetainės dėka.

„Sutikau tikrai Dievo siųstą žmogų, tik reikėjo mokėti išlaukti. Labai tikiuosi, kad padedant tikėjimui ir tarpusavio pagarbai, sugebėsime mylėti ir saugoti šeimą“, – dalinasi kitoLink.lt pagalba savo mylimąjį sutikusi Ernesta.

Pasak svetainę įkūrusios Jurgitos Salinienės, per kiek daugiau daugiau nei metus sulaukta išties nemažo susidomėjimo. „Šioje erdvėje renkasi žmonės, kurie vertina gilesnius tarpusavio santykius ir santuokos grožį. Būtent santuoka ir yra kitoLink.lt pagrindinis tikslas, todėl labai džiaugiamės pirmąja pora, kitoLink.lt pagalba susipažinusia, draugavusia ir štai dabar – susituokusia. Tai parodė, kad visų žmonių, prisidėjusių prie šios erdvės kūrimo, pastangos buvo vaisingos ir dabar turime gražų pirmajį derlų“, – džiaugėsi J. Salinienė.

Tačiau tai dar ne viskas. Pasak kitoLink.lt atstovų, dar dvi poros yra paskelbę apie sužadėtuves ir rudenį laukiama daugiau vestuvių.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Moteris pažymėjo, kad kitoLink.lt galima ne tik susipažinti, bet ir paklausti kunigo, psichologės patarimo. „Siekiame ne tik bendravimo internetinėje erdvėje. Per veiklos laikotarpį vyko reginiai Kaune, Vilniuje bei Klaipėdoje, kurių metu buvo galimybė susitikti ir pabendrauti gyvai“, – pasakojo ji.

Pasak kitoLink.lt atstovų, svetainės nariai gali ieškoti antrosios pusės ne tik Lietuvoje. „Mūsų partneriai – katalikiškos pažinčių svetainės dešimtyje Europos šalių, tad visi užsiregistravę kitoLink.lt nariai be papildomo mokesčio gali bendrauti ir su šių šalių katalikais vienužiais”, – pasidžiaugė J. Salinienė.


Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite