2016 07 13

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

Ateities profesijų kūrybinės dirbtuvės jaunimui

Liepos 14 d., 16:00 val., LinkMenų fabrike, Vilniuje, vyks socialinis renginys „Ateities profesijų kūrybinės dirbtuvės“. myTurn narių bei jų partnerių organizuojamo renginio metu, 15–19 m. jaunuoliai kviečiami atsakingai pagalvoti apie savo ateities profesinius pasirinkimus, nemokamai konsultuotis su profesionaliais karjeros konsultantais bei žvaigždėmis ir susipažinti su prognozuojamomis futuristinėmis ateities profesijomis.

Renginyje dalyvaujanti konsultantė, socialinių mokslų daktarė ir koučerė Aistė Dromantaitė teigia, kad vienas pagrindinių orientyrų planuojant karjerą, yra savęs pažinimas, stipriųjų pusių žinojimas bei žinojimas, ką patinka veikti.

Renginio organizatorius lektorius Vidas Lisauskas dalinasi projekto idėjos priežastimi: „Liepos 19 diena yra paskutinė diena, kada galima priduoti stojimo į universitetus ir kolegijas paraiškas. Tačiau ar didelė dalis būsimų studentų žino, kokią specialybę iš tiesų jie nori studijuoti? Kiek jaunimo kasmet stoja ne ten, kur iš tiesų nori ir gali pritaikyti savo talentus, bet ten, kur yra skambus ir daug žadantis profesijos pavadinimas?“ Todėl šis projektas, anot organizatorių, yra skirtas tam, kad profesionalūs karjeros specialistai ir savo svajonių karjerą jau pasiekę žinomi žmonės pasidalintų patarimais su jaunimu ir padėtų jiems atrasti savo talentus.

Organizatorė Algimantė Griciūtė džiaugiasi, kad renginys sulaukė ne tik rėmėjų, partnerių susidomėjimo, bet ir gausos savanorių, sutikusių pasidalinti savo istorijomis.  Renginyje jaunuoliams pranešimus skaitys ir kartu diskutuos menininkai Algirdas ir Remigijus Gataveckai, ilgametis šokėjas Dainius Žebrauskas – Skruzdėliukas,  tinklaraštininkas, filosofas Martynas (kitaip žinomas, kaip Valtininkas) bei kiti karjeros specialistai kaip Swedbank karjeros konsultantas Nerijus Gražulis, psichologė Ugnė Juodytė ir kiti.

Jaunuolių taip pat  laukia individualaus „Ateities profesijų žemėlapio“ kūrimas su verslininke, bankininke Justina Klyviene. Sveikatingumo konsultantė ir pedagogė Mėja Nutautaitė ves interaktyvų žaidimą „Foto extrem’as“, kurio metu jaunuoliai turės galimybę laimėti kelialapį į karjeros stovyklą. 

Projekto savanoris šokėjas Dainius Žebrauskas užtikrintai teigia: “Jeigu yra bent mažiausia tikimybė,  vienintelė iš milijono, tas šansas gali būtų jūsų.” Tokiomis ir ne tik motyvuojančiomis įžvalgomis pasidalins savo srities profesionalai. O kad renginys būtų ne tik informatyvus, bet ir linksmas, jaunimą džiugins gyva muzika su grupe „Baltasis Kiras“.

Prisidėk prie išlikimo!

Jei „Bernardinai.lt“ norite skaityti ir rudenį, paremkite jau dabar.