2016 07 22

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min

Popiežius pasirodė virtualiame Gailestingumo lauke

Popiežius Pranciškus prisijungė prie piligrimų, kurie nusprendė dalyvauti „Misericordes“ projekte, vykstančiame svetainėje We4Charity.com.

Tai pirmas kartas istorijoje, kai piligrimai iš viso pasaulio gali virtualiai sudalyvauti Pasaulio jaunimo dienose ir prisidėti prie popiežiaus prašymo Gailestingumo metais aukoti institucijoms, savo misija skleidžiančioms Dievo gailestingumą – ligoninėms, paramos centrams ar mokykloms.

Pirmą kartą istorijoje piligrimams, kurie negali atvykti į Pasaulio jaunimo dienas Krokuvoje, buvo suteikta galimybė virtualioje erdvėje pajausti jaunimo dienų atmosferą. Popiežius Pranciškus taip pat pasirodė virtualiame Gailestingumo lauke, kur jau galima rasti ir jo avatarą. Savo avatarą gali susikurti ir kiekvienas norintis.

Kampaniją We4Charity.com organizuoja Krokuvos arkivyskupijos Caritas. Šios kampanijos, vyksiančios iki rugpjūčio 15 dienos, metu tikimasi surinkti lėšų, kurios bus skirtos greta Gailestingumo lauko, kur vyks susitikimas su popiežiumi, iškilsiančiam Caritas centrui „Duona ir Gailestingumas“ bei „Gailestingumo lauko“ namams, skirtiems neįgalisiems bei senoliams įrengti, o taip pat mobiliųjų klinikų, kurios bus pasiųstos į pačius karščiausius pasaulio taškus, pirkimui. Šios klinikos turėtų pasiekti vietas, kur gausu pabėgėlių, o taip pat ir tas, kurios nukentėjo nuo gamtinių stichijų. Jau žinoma, kad iš suaukotų pinigų nupirktos mobiliosios klinikos pasieks Libaną, Siriją ir Jordaniją.