2016 10 24

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

3 min

Pasaulinė lyderystės konferencija vėl kviečia susitikti Klaipėdoje ir Vilniuje

Norite tobulėti? Pasisemti įkvėpimo? Ar atsigręžti į sėkmę ir pilnatvę lemiančias vertybes? Tuomet suskubkite kalendoriuje raudonai pasižymėti lapkričio 11–12 d., kuriomis Klaipėdoje, tarptautiniame LCC universitete, arba lapkričio 18–19 d. Vilniuje, Compensa koncertų salėje, vyks Pasaulinė lyderystės konferencija. „Tapkite lyderiais ten, kur esate. Juk kai lyderis tobulėja, laimi visi“ – teigia organizatoriai.

„Nuoširdžiai kviečiu ne tik jus, bet visus jūsų bendruomenės narius, ypač tuos, kurie vadovauja bažnyčioje, darbe ar visuomenėje“ – kreipiasi į bendruomenių vadovus vienas pagrindinių renginio organizatorių Lietuvoje, pastorius Saulius Karosas.

Per dvi konferencijos dienas jūsų lauks aukščiausio lygio vadovų įžvalgos, sumanymai, praktiniai patarimai, o svarbiausia – būsite įkvėpti trokšti žinių ir tobulėjimo. 7 kartą vyksianti Pasaulinė lyderystės konferencija (PLK) atskleis tikrosios lyderystės dedamąsias ir neleis pasiklysti ieškojimų labirintuose.

„Šiais metais, kartu su šešiais atstovais iš Lietuvos, dalyvavau konferencijoje Čikagoje, – pasakoja S. Karosas. – Mes buvome kartu su 700 organizatorių iš šimto šalių ir dvi dienas prieš pačią konferenciją Willow Creek bažnyčioje girdėjome ką Dievas daro per PLK savo Bažnyčioje visuose kontinentuose. Tokiose šalyse kaip Ekvadoras, Brazilija, Nigerija, Kenija, Viešpats suburia bažnyčias veikti kartu savo šalies labui. Konferencija ten tampa ne tik platforma susipažinti ir patiems tobulėti savo vadovamime, bet ir imtis iniciatyvų keisti savo šalį.“

Šiais metais renginyje visame pasaulyje dalyvaus per 300 000 dalyvių 125 šalyse. PLK tampa vis didesniu palaiminimu ne tik dvasininkams, bet visiems krikščionims, kurie daugiausia valandų per savaitę praleidžia ne bažnyčios suole, bet savo darbe, kur jiems taip reikia įkvėpimo ir drąsos būti Kristaus liudytoju per savo pavyzdį ir darbus. „Noriu, kad Viešpats įkvėptų visus krikščionis per šią konferenciją“ – pabrėžia Karosas, pridurdamas, jog ši konferencija itin pasitarnauja palydint netikinčius arčiau Dievo.

„Paraginkite savo bendruomenę pasikviesti savo netikinčius draugus, kurie dirba vadovaujantį darbą ir pamatysite kiek bus paliesti nesavaudiškos lyderystės pavyzdžiu ir jūs turėsite progą kalbėtis apie Viešpatį su jais“.

Kada ir kur?

Klaipėdoje, LCC Tarpatauniame universitete, lapkričio 11-12dd.

Vilniuje, Compensa koncertų salėje, lapkričio 18-19dd.

 

Kodėl verta dalyvauti ir ką sako praėjusių metų dalyviai?

  • aukščiausio lygio pranešėjai

  • atnaujintas įkvėpimas – tai Dievo duota jėga, karšta dvasia, kurią Viešpats uždega per įkvėptas kalbas ir liudijimus

  • atnaujinta arba aiškiau suformuota vizija

  • pagerintas komandos darbas (geriausia dalyvauti su visa komanda)

Kas bus šių metų pranešėjai ir kokios temos bus paliestos?

Bilas Haibelsas, Willow Creek bažnyčios vyr. pastorius kalbės apie lyderio stovio svarbą, nes kokia lyderio sveikata, tokia bus ir jo vedamos komandos sveikata, kokiu greičiu eina vadovas, tokiu greičiu eis ir visa komanda.

Melinda Geits, filantropė, dalinsis savo dvasinio gyvenimo praktikomis, moters vaidmeniu verslo pasaulyje, bei kiekvieno žmogaus atsakomybę už jį supantį pasaulį.

Alanas Mulalis, buvęs Ford kompanijos generalinis direktorius, kalbės apie tai kaip išmokti dirbti kartu.

Vilfredas de Chesusas, vienos labiausiai rasiškai mišrios bendruomenės Čikagoje vyresnysis pastorius, ragins stovėti ant biblinių vertybių ir nebijoti eiti prieš srovę su meile tarnaujant pasauliui.

Patrikas Lenčionis, bestselerių autorius kalbės apie tobulą komandos narį, kaip tokį atpažinti,ugdyti ir kaip neapsigauti dirbant su tokiu, kuris tik vaidina tobulą komandos narį.

Krisas Makčesnis, bestselerių autorius, vienas iš tarptautinės verslo konsultavimo įmonės Franklin Covey vadovų dalinsis keturiomis disciplinomis, kurios užtikrina, kad tikslas būtų pasiektas.

Erina Mejer, INSEAD verslo mokyklos Prancūzijoje profesorė kalbės kaip dirbti su žmonėmis iš skirtingų kultūrų ir išvengti konfliktų vien todėl, kad kito nesuprantame.

Džnonas Maksvelas, lyderystės ekspertas, vadovų ugdytojas savo pranešimu tikrai įkvėps kelti kitų žmonių vertę – tai svarbiausias vadovo darbas.

Kitus pranešėjų vardus rasite čia: http://lyderiams.lt/pranesejai

Bažnyčių bendruomenių nariams galime suteikti nuolaidas bilietams Vilniaus konferencijoje, balkone. Dėl jų prašome kreiptis el. paštu: [email protected] arba tel.: 867400380