2016 11 30

Jurgita Lūžaitė-Kajėnienė

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

10 min

Gruodis Vilniuje: ką veikti ir kur nueiti su visa šeima?

Atveriame duris į gruodį. Pagal kalendorių – pirmąjį žiemos mėnesį. Tamsiausiąjį. Tačiau pažymėtą bene gražiausių metų švenčių. Bet kol jos ateis, dar tikrai yra ką veikti ir pamatyti Vilniuje visą mėnesį. Pasižvalgykit ir išsirinkite, kur su šeima eisite jūs.

Gruodžio 1 d. (ketvirtadienį) 19 val. Vilniaus Mokytojų namų kiemelyje vyks socialinės akcijos „Dovanok šilumą“ baigiamasis koncertas. Nuveikėme daug ir norime tuo pasidalinti su jumis.

Beje, koncerto metu sieksime rekordo – ilgiausios susikibusių šalikais žmonių grandinės.

Žinoma, pasikvietėme visiems gerai žinomus atlikėjus, kurie padės nesušalti ir nestovėti vietoje.

Gruodžio 1, 8 ir 22 d. (ketvirtadieniais)18 val. LDK Valdovų rūmuose vyks edukacinis užsiėmimas „Giesmių vainikas“. Kasdien skubėdami kartais pamirštame, kad adventas – ramaus laukimo ir susikaupimo metas. Tai puiki galimybė pabūti su šeima, artimaisiais ir draugais. Buvimą kartu sušildo muzika, todėl kviečiame pas mus – į Valdovų rūmų menes! Čia drauge pasiklausysime ir pasimokysime Kalėdų giesmių. Ir gal jau šiemet per Kalėdas jos skambės Jūsų namuose?

Edukatorė, pianistė, kompozitorė ir atlikėja Beatričė Baltrušaitytė-Urmilevičienė ne tik pamokys seniausių grigališkojo choralo giesmių. Jas galėsite palyginti ir su pamėgtomis, dabar jau tradicinėmis Kalėdų giesmėmis.

Edukacinio užsiėmimo kainos: bilietas 5–7 metų vaikui – 0,30 €. Bilietas mokiniui, studentui, senjorui – 0,80 €. Suaugusiesiems – 2,50 €. Mažos šeimos (1 suaugusysis + nepilnamečiai vaikai) bilietas – 3,00 €. Didelės šeimos (2 suaugusieji + nepilnamečiai vaikai) bilietas – 5,50 €. Vaikų globos namų auklėtiniams, neįgaliesiems – nemokamai. Informacija teikiama tel. (8 5) 261 7445.

Gruodžio 1 d. (ketvirtadienį) 18 val. Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34) vyks ETNO ketvirtadienis, kuriame laukiame Jūsų tradicinių kalėdinių eglutės žaisliukų dirbtuvėlėse. Tautodailininkė Danutė Norvaišienė mokys kaip pasigaminti žaisliukus iš šiaudų. Atsineškite gerą nuotaiką, šventinį nusiteikimą. Registruodamiesi būtinai nurodykite, kurią dieną norite dalyvauti.

Vietų skaičius labai ribotas, todėl būtina išankstinė registracija ČIA. Dalyvavimas mokamas.

Gruodžio 2 d. (penktadienį) nuo 18 val. VGTU architektūros rūmuose (Pylimo g. 26) jau XIII–ą kartą vyks tarptautinė chorų šventė „Žiemos šviesa“. Festivalyje dainuos 4 chorai: trys Lietuvos ir draugai iš Estijos. Šventėje skambės gražiausi Lietuvos ir Estijos kompozitorių kūriniai. Įėjimas laisvas.

Gruodžio 3 d. (šeštadienį) 18 val. Šv. Jonų bažnyčioje Šv. Kalėdų laukimu spinduliuojantis koncertas, kuriame pasirodys Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „LIEPAITĖS“ chorai. Įėjimas mokamas.

Gruodžio 3 d. (šeštadienį) nuo 12 iki 18 val. Vilniaus Rotušėje vyks jau 14-oji, tradicine tapusi, Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė, kurioje bus galima pamatyti bei įsigyti Lietuvoje reziduojančių užsienio šalių ambasadorių žmonų, ambasadų darbuotojų, visuomeninių organizacijų atstovų pagamintų rankdarbių, kalėdinių dekoracijų, papuošalų, saldumynų ir įvairių suvenyrų.

Įėjimas – auka nuo 1 Eur.

 Gruodžio 3 s. (šeštadienį) Vilniaus visuomenės sveikatos biure, Polocko g. 12-2 (Užupis) 11 val. vyks muzikos terapijos užsiėmimas. Muzikos terapija šeimoms padeda kurti harmoningus tarpusavio santykius, gerinti santykių kokybę, stiprinti darną šeimoje, padeda geriau pažinti save ir vienam kitą, atrasti naujas galimybes. Užsiėmimo metu kuriama smagi meninė aplinka, kuri motyvuoja dalyvauti, bendrauti, veikti kartu, skatina dalyvių kūrybinė išraiška, suteikia galimybė išbandyti įvairius muzikavimo būdus. Muzikinių žaidimų metu siekiama stiprinti komunikaciją, skatinti savistabą, savivoką, pozityvų savęs ir aplinkinių vertinimą. Kūrybinė išraiška ir pozityvi patirtis suteikia emocinį pasitenkinimą, atsipalaidavimą, teigiamai veikia gyvenimo kokybę.

Užsiėmimo trukmė – 1 val. Užsiėmimą ves muzikos terapijos magistrė Nadežda Kiseliova. Dalyvių skaičius labai ribotas, todėl būtina išankstinė registracija. Registruotis prašome ČIA. Pirmenybė yra teikiama tiems, kurie užsiėmime planuoja dalyvauti pirmą kartą.

Gruodžio 4 d. (sekmadienį) nuo 13 iki 16 val. S. Daukanto aikštėje vyks jau tradicija tapusi nevyriausybinių organizacijų šilumos ir gerumo šventė – NVO Kalėdinė mugė „Už saugią Lietuvą“.  Apsilankę kalėdinėje mugėje galėsite:

– Įsigyti Jums paruoštų rankų darbo kalėdinių suvenyrų, rankdarbių ir skanėstų!

– Iš arti susipažinti su aktyvių nevyriausybinių organizacijų veikla, projektais ir iniciatyvomis!

– Sušilti prie laužų ir puodelio karštos šventinės arbatos!

– Dekoruoti ir į bet kurį Lietuvos kampelį išsiųsti kalėdinį atviruką iš mugės!

– Pasiimti dovanojamų kalėdinių eglių šakų!

– Dalyvauti šventinėje loterijoje ir laimėti daug unikalių prizų!

– Šėlti drauge su “Vikingų kaimu”, dainuoti su bendruomenėmis ir patiems pasigaminti medinių suvenyrų!

– Susipažinti su tarnybiniais šunimis, sužinoti apie jų tarnystę, dresūrą ir priežiūrą.

Visas mugės metu surinktas lėšas nevyriausybinės organizacijos skiria savo pagalbos projektams.

Gruodžio 4 d. (sekmadienį) Kirtimų kultūros centre (Dariaus ir Girėno 69) nuo pat 11 val. pakviesim visus, turinčius jiems nereikalingų, bet gal kitiems labai vertingų, daiktų ir daikčiukų, dalyvauti Kalėdiniame turguje. Vinilai, knygos, sendaikčiai ir rankdarbiai – puiki kalėdinių dovanų asorti! Kalėdų kirčiuose veiks ir dirbtuvėlės, kuriose kiekvienas norintis galės pagaminti kalėdinių suvenyrų ar dovanų. Į šventinį šurmulį įsuks Lapkričio dvidešimtosios orkestras, o žiemą trumpam pamiršti padės Parranda Polar. Vietoj fejerverkų žiebsim šventinę instaliaciją Kultūros centro kiemelyje, kurią sukurs nuostabūs ir darbštūs Vilniaus Dizaino Kolegija ( VDK ) studentai! Ir taip simboliškai bus pažymėta žiemos pradžia. Renginys nemokamas.

Gruodžio 5 d. (pirmadienį) 19 va. Šv. Kotrynos bažnyčioje Erica Jennings surengs savo vienintelį Kalėdinį koncertą. Čia skambės ne tik dainininkės parašyti šventiniai hitai, gerai žinomi koveriai, bet ir amerikietiškojo gospelo įkvėptos giesmės. Pavyzdžiui, „Eye is on the Sparrow“. Jas airių kilmės dainininkė atliks kartu su galingais pritariančiaisiais vokalais. Įėjimas mokamas.

Gruodžio 6 d. (antradienį) Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centrae (Žirmūnų g. 1B) vyks dviejų dienų trukmės seminaras „Etninės kultūros paveldas: žiemos kalendorinės šventės“. Daugiau informacijos ČIA.

Gruodžio 6 d. (antradienį) 17 val. Bažnytinio paveldo muziejuje renginys „Piligrimystė šiandien“. Kalbėsime apie piligriminių kelionių reikšmę šiandieninėje visuomenėje ir gyvą jų ryšį su ankstesne piligrimystės tradicija. Nuo 16.30 val. bus galima nemokamai aplankyti parodą „Piligrimų ženklai. Archeologiniai pamaldumo Marijai įrodymai viduramžių Gdanske“. Įėjimas laisvas.

Gruodžio 7 d. (trečiadienį) nuo 13 iki 14.30 val. Vilniaus visuomenės sveikatos biure, Polocko g. 12-2 (Užupis) nemokama paskaita „Sąmoninga tėvystė“, kurią ves Lietuvos perinatalinės psichologijos ir medicinos asociacijos prezidentas, gydytojas Romualdas Šemeta.

Pasiruošimas vaiko pradėjimui: kaip susilaukti sveiko vaiko, kodėl reikia ruoštis vaiko pradėjimui. Pirmieji vaiko auginimo metai, dažniausiai pasitaikančios klaidos. Fizinis ir intelektinis vaiko ugdymas. Būtina išankstinė registracija: [email protected] arba tel. 8 5 205 3417.

Gruodžio 7 d. (trečiadienį) 12 val. bus išlydimas Kalėdų karavanas iš Vilniaus rotušės aikštės.

Gruodžio 9 d. (penktadienį)17.30 val. Vilniaus visuomenės sveikatos biure, Polocko g. 12-2 (Užupis) vyks paskaita „Į svečius atvažiavo viešnia – paauglystė“. 

Paskaita-seminaras skirtas tėvams, besidomintiems vaiko psichologija bei norintiems geriau suprasti savo paauglius vaikus ir aptarti tėvų galimybes, susidūrus su vaiko paauglystės iššūkiais. Pasidalinsime bendravimo su paaugliais patirtimi, panagrinėsime priežąstis, dėl kurių tėvai dažniausiai patiria sunkumų bendraudami su paaugliais. Trukmė – 1,5 val. Paskaitą skaitys Pozityvaus auklėjimo konsultantų asociacijos lektorius. Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija. Registruotis ČIA.

Gruodžio 10 d. (šeštadienį) ekskursija „Požeminės Vilniaus paslaptys“. Visi požemiai turi savo paslapčių, mistikos bei netikėtų istorijų. Ekskursiją po požeminį Vilnių pradėsime nuo Vilniaus širdies – Katedros požemių. Šie požemiai yra vieni seniausių Vilniuje. Neveltui čia galime pamatyti seniausią Lietuvoje freską (apie XIV a. pab.), vaizduojančią Kristaus nukryžiavimą, Lietuvos valdovų ir valdovių palaikus, sarkofagą, skirtą Vytauto palaikams. Būtent Katedros požemiuose slypi Lietuvos praeitis, dabartis ir ateitis…Objektų lankymas ir jų eiliškumas gali keistis. Būtina registracija likus bent 2 dienoms iki ekskursijos datos. Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 685 10318 arba el. paštu [email protected]. Dalyvavimas mokamas.

Gruodžio 10 ir 17 d. (šeštadieniais) 15.30 val. LDK Valdovų rūmuose  vyks edukacinis užsiėmimas „Giesmių vainikas“. Kasdien skubėdami kartais pamirštame, kad adventas – ramaus laukimo ir susikaupimo metas. Tai puiki galimybė pabūti su šeima, artimaisiais ir draugais. Buvimą kartu sušildo muzika, todėl kviečiame pas mus – į Valdovų rūmų menes! Čia drauge pasiklausysime ir pasimokysime Kalėdų giesmių. Ir gal jau šiemet per Kalėdas jos skambės Jūsų namuose? 

Edukatorius, klavesinininkas ir vargonininkas Vilimas Norkūnas supažindins su senosiomis XIV–XVI a. Kalėdų giesmėmis ir padės rasti atsakymus į šiuos klausimus: kokių giesmių klausydavosi valdovai ir jų svečiai, kada buvo išleistas pirmasis katalikiškas giesmynas ir kokią Kalėdų giesmę iš jo vis dar giedame kasmet?

Edukacinio užsiėmimo kainos: bilietas 5–7 metų vaikui – 0,30 €. Bilietas mokiniui, studentui, senjorui – 0,80 €. Suaugusiesiems – 2,50 €. Mažos šeimos (1 suaugusysis + nepilnamečiai vaikai) bilietas – 3,00 €. Didelės šeimos (2 suaugusieji + nepilnamečiai vaikai) bilietas – 5,50 €. Vaikų globos namų auklėtiniams, neįgaliesiems – nemokamai. Informacija teikiama tel. (8 5) 261 7445.

Gruodžio 10  d. (šeštadienį) 11 val. nuo Mindaugo paminklo vyks ekskursija „Vilnius su vaikais“. Tai specialus pasivaikščiojimas, skirtas vaikams ir jų tėveliams. Jo metu dar kartą išgirsite Geležinio Vilko legendą, sužinosite, kur prasidėjo Vilniaus miesto ištakos, kas plyti po mūsų kojomis Katedros aikštėje, kiek verta buvo Žygimanto Augusto biblioteka, kaip išmokyti mešką vaikščioti ant dviejų kojų ir kitų smagių istorijų. „Stebuklinga plytelė“ padės išsipildyti Jūsų norui, o nuo Gedimino pilies kalno skaičiuosime miesto bažnyčių bokštus. Reguliarios ekskursijos organizuojamos nuo 2 suaugusių asmenų. Būtina išankstinė registracija mažiausiai 3 val prieš ekskursiją el. paštu [email protected]. Dalyvavimas mokamas.

Gruodžio 10 d. (šeštadienį) 12 val. Šokio teatre šokio spektaklis visai šeimai „Skaičiai“. Tai nuoširdi istorija apie Nulio kelionę po skaičių šalį, kurioje jis ieško tikrųjų draugų. Tai šokio pasakojimas apie vienatvę, meilę ir draugystę. Scenoje perteikiama istorija, kurios autorė yra pati režisierė, supažindins žiūrovus ne tik su skaičiais, bet ir su jausmų, emocijų įvairove.

Spektaklio metu skamba Čarlio Čaplino muzika, kurią G. Zaščižinskaitė parinko neatsitiktinai: „Iš dalies muziką atsirinko patys vaikai, leidau jiems įvarius kūrinius ir stebėjau, ką jie veikia jos metu, kaip jaučiasi“.Nuotaiką spektaklyje virpins pačių vaikų kurtos ir įgarsintos skaičiuotės, o akis lepins kūrybinės studijos PetPunk animacija. Scenoje šoka net 35 mažieji čiurlioniukai, kurių vyriausieji yra tik 5-okai. Pagrindinį vaidmenį – Nulio personažą – vaidina choreografas ir baleto artistas Donatas Bakėjus. Bilieto kaina: 5–7 eurai.

Gruodžio 12 d. (pirmadienį) 18 val. Žinijos draugijoje (Kalvarijų g. 2-25) vyks etnokultūros paskaita „Šventė. Kalėdų esmės ir prasmės“. Paskaitoje gilinsimės į Kalėdų šventės ištakas, pavadinimo kilmę, apžvelgsime šios šventės simbolius, jų reikšmę ir prasmę mūsų gyvenime. Kas slypi ilgiausioje metų naktyje? Ir kodėl jos išvakares vadiname Kūčiomis? Lektorė – etnologė Eglė Valentė. Įėjimas laisvas.

Gruodžio 14 d. (trečiadienį) nuo14 iki 15.30 val. Vilniaus visuomenės sveikatos biure, Polocko g. 12-2 (Užupis) nemokama paskaita „Kūdikių ir vaikų alergija maistui“, kurią ves vaikų ligų gydytoja, vaikų endokrinologė Lina Orlovskaja. Paskaitų metu susipažinsite su alergijos maistui atsiradimo priežastimis, maisto alergenais. Kūdikių ir vaikų alergija maistui, alergijų gydymu ir profilaktika. Būtina išankstinė registracija: [email protected] arba tel. 8 5 205 3417.

Gruodžio 14-16 d. (nuo trečiadienio iki penkadienio) „Pelėdoje“ (V. Mykolaičio-Putino g. 5) vyks „COMMUNE ART KALĖDŲ MUGĖ“. Visos dovanos, kurias čia išvysite yra kurtos savom rankom. Menininkai ir amatininkai sudeda į savo darbus, kūrinius visa, ką turi geriausio, pasakoja istorijas, dalinasi patarimais ir pakuoja savo didelius ir mažus dovanų stebuklus į užburiančias pakuotes. Atrodo, kad jie pagalvoja apie kiekvieną žingsnį – nuo idėjos gimimo iki dovanos padėjimo po eglute.

Po penkerių metų gyvavimo paribio lofte – šiemet šiltai ir patogiai įsisuksime į Pelėda lizdą ant tauro kalno! Mugės atmosfera kaip visada užburs, nuglostys šiluma, jaukumu, gerumu. Įėjimas nemokamas.

Gruodžio 17 d. (šeštadienį) 10 val. Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje (Vytenio g. 10) lektoriaus Vaido Arvasevičiaus paskaita „Šeimos ekologija“. Būtina išankstinė registracija, paskaita mokama.

Gruodžio 18 d. (sekmadienį) 12 val. Muzikos Galerijoje (Gedimino pr. 37) „Imbierinė pasaka muzikos karalystėje“. Princesė Melodija ir Madam Ku-Kū rengia kalėdinę puotą savo karalystėje. Sukvietė daugybę vaikų! Jos kepa imbierinius sausainius, repetuoja dainas, šokius, žaidimus. Tačiau karalystėje gyvena baisiai išdykęs nykštukas Bildukas, kuris sužino apie puotą ir nori nekviestas ten papulti. Negana to, pradeda krėsti visokias šunybes. Tačiau užuodęs imbierinių sausainukų kvapą labai jų užsigeidžia. Kad gautų jų paragauti, Madam Ku-Kū paveda nykštukui svarbią užduotį. Kokią? Ogi sužinokite gyvai. Įėjimas mokamas.

Gruodžio 18 d. (sekmadienį) nuo 9.30 val. Eurovaistinė kviečia prisijungti prie smagiausio Lietuvoje 41-ojo Eurovaistinės Kalėdinio bėgimo. Suaugusieji galės bėgti 12, 6 arba 3 km distancijas, o mažieji dalyviai turės įveikti 200 metrų atstumą. Kviečiame dalyvauti ir bėgti kartu šventinėmis Vilniaus gatvėmis.

Gruodžio 19-25 d. (visą savaitę) Mokytojų namuose vyks akcija „Saldžios Kalėdos angelų vaikams“.

Gruodžio 22 d. (ketvirtadienį) 18 val. Muzikos Galerijoje (Gedimino pr. 37) susikaupti Kūčioms kviečia Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Adrija Čepaitė ir pianistė Rusnė-Monika Palšauskaitė (Škotijos Karališkosios konservatorijos absolventė) – neseniai įkurtoje „Muzikos galerijoje“ skambės ištraukos iš žymiojo O. Messiaeno ciklo „Dvidešimt žvilgsnių į kūdikėlį Jėzų“ bei F. Pessoa lyrika. Tad pasitikime ateinantį kūdikėlį Jėzų kupini dieviškosios malonės ir žmogiškosios meilės, taip subtiliai derančių O. Messiaeno ir F. Pessoa kūryboje. Įėjimas mokamas.

Gruodžio 22-23 d. (ketvirtadienį-penktadienį) Menų fabrike „Loftas“ (Švitrigailos g. 29) įsikurs tikrų tikriausias Kalėdų senelių štabas – „Kalėdų Fabrikas: LAST MINUTE MARKET“! Renginys nemokamas. Jūsų lauks: aktualiausi dizaineriai, šimtai dovanų idėjų – nuo rankų darbo vienetinių iki must have sezono hitų, gardus street food’as, nuo prekybcentruose ausis išūžusių Mariah Carey ir panašių veikėjų išgelbėsianti gera muzika, pramogos ir kūrybinės dirbtuvėlės mažiesiems, jokių speigų – šiltai ir jaukiai LOFTO viduje.

Gruodžio 25-29 d. (nuo sekmadienio iki ketvirtadienio) ant Vilniaus Katedros fasado bus demonstruojama Kalėdinė 3D pasaka. Tai įspūdingas 15 min. truksiantis nemokamas reginys ant Vilniaus Arkikatedros šoninio fasado. Specialiai šioms Kalėdoms sukurta unikali 3D projekcijų kalėdinė istorija bus rodoma 3 kartus kiekvieną vakarą: 17:00-17:15 val./18:10–18:25 val./20:00–20:15 val. Vilniaus Arkikatedros didžioji siena nušvis ryškiausiomis spalvomis, pasakodama specialiai šioms Kalėdoms Sostinėje sukurtą magišką istoriją, kuri vadinsis „Sofijos žvaigždėlapis“.

Nuot. aut. Andrius Ufartas/BFL
© Baltijos fotografijos linija

Gruodžio 25 d. (sekmadienį) 18 val. VU Kamerinis orkestras jau daugelį metų tradiciškai kviečia Šv. Kalėdų vakarą pasidžiaugti šventiškai nušvitusiu Vilniumi, grakščiu universiteto baroku ir pasiklausyti kalėdinės muzikos Šv. Jonų bažnyčioje. Koncerte pirmą kartą Lietuvoje skambės Bolonijos kompozitoriaus L. G. Zavateri (1690-1764) Kalėdinė pastoralė, taip pat nuotaikingos G. Ferandini ir Fr. Gossec Pastoralinės sinfonijos, A. Scarlatti Kalėdinė kantata, skambės A. Adam‘o, J. F. Wade, F. Gruberio kalėdinės giesmės ir populiarios kalėdinės melodijos orkestrui. Prie malonių instrumentų garsų prisidės ir solistai – nuostabaus balso sopranas Simona Liamo ir žavus baritonas Modestas Jankūnas. Įėjimas mokamas.

Gruodžio 26 d. (pirmadienį) 12 val. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje (Aušros Vartų g. 5) koncertas „Šventų Kalėdų rytą“. Atlikėjai Berniukų ir jaunuolių choras ĄŽUOLIUKAS. Meno vadovas ir vyr. dirigentas VYTAUTAS MIŠKINIS.

Įėjimas mokamas.

Iki gruodžio 29 d. Vilniuje, aplink pagrindinę miesto eglę šurmuliuos Kalėdų miestelis. Kalėdinė mugė taps ypatinga vieta, kur įsikurs apie 50 jaukių kalėdinių namelių, kurių kiekvienas pasiūlys ką nors išskirtinio.

Jei dar negirdėjote unikalių lietuviškų obuolių sūrių gamybos receptų ar neturite savo virtuvėje prieskonių laboratorijos, apsilankykite ir šventinės nuotaikos užburti pasiimkite Kalėdų dalelę su savimi.

Iki sausio 7 d. Vilniaus senamiestyje važinės Kalėdų traukinukas. Vienu svarbiausių kalėdinių atributu tapęs traukinukas vienu metu talpins 46 asmenis (jame 34 sėdimos ir 12 stovimų vietų). Kelionės traukinuku po pagrindines Vilniaus kalėdines grožybes kaina – 2 eurai, o vaikai iki 7 metų neužimantys atskiros sėdimos vietos ir įsitaisę tėveliams ant kelių, traukinuku galės keliauti nemokamai. Dar viena naujovė kalėdinio traukinuko keleiviams – sukurti specialūs važiavimo suvenyrai – šventiniai traukinuko atvirukai. Juos pažymėtus šventiniu spaudu gaus kiekvienas sumokėjęs už važiavimą traukinuku. Šiemet atnaujintas ir traukinuko maršrutas.

Traukinukas važiuos pirmadienį – ketvirtadienį nuo 12 iki 21 val., o penktadienį – sekmadienį nuo 11 iki 22 val.

Prasmingų žiemos švenčių ir buvimo kartu!

Mūsų misija

Kurti krikščionišką pasaulėžiūrą atskleidžiantį, aktualų, viltingą ir išliekantį turinį.

Prisidėkite skirdami paramą.