Patinka tai, ką skaitote? Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti. Nepamirškite -> Paremti
Patinka tai, ką skaitote? Nepamirškite paremti.

2017 01 03

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

Nuo sausio 13 d. kino ekranuose – L. Lužytės filmas „Amžinai kartu”

Kadras iš filmo. Vilijos Buivydės nuotrauka

Jau sausio 13 dieną į Lietuvos kino sales pakvies ilgai lauktas režisierės Linos Lužytės vaidybinis filmas „Amžinai kartu“, apkeliavęs Indijos, Liuksemburgo, Čekijos, JAV ir Italijos tarptautinius festivalius ir sulaukęs daugybės aplodismentų ne tik už puikų scenarijų, bet ir už nepriekaištingą Lietuvos aktorių vaidybą.

Vieną pagrindinių filmo herojų – dukrą – sukūrė pirmą kartą kino aktorės amatą išbandžiusi Kauno rajone kartu su gausia šeima gyvenanti Eila Grybinaitė.

Filmo aktoriai. Vilijos Buivydės nuotrauka

„Eilai puikiai sekėsi, nes ji moka filmo kadre tiesiog būti, gyventi. Ypač stebina tai, kad labai pozityvioje aplinkoje gyvenanti ir jokios patirties kino aikštelėje neturinti mergaitė puikiai išreiškė labai skirtingas ir jai pačiai dažnai visai svetimas emocijas“, – darbą su debiutuojančia aktore prisimena režisierė Lina Lužytė.

Rasa Samuolytė, režisierė Lina Lužytė ir Eila Grybinaitė. Vilijos Buivydės nuotrauka

Kartu su pagrindinius herojus sukūrusiais aktoriais Gabija Jaraminaite, Dainiumi Gavenoniu ir Eila Grybinaite filme taip pat nusifilmavo visas būrys Lietuvos kino ir teatro žiūrovams puikiai pažįstamų aktorių. Svarbiausias antraplanis – artimo Žmonos draugo – vaidmuo atiteko jau ne pirmą kartą filmavimo aikštelėje su Gabija Jaraminaite susitikusiam Giedriui Savickui. Tarptautinių festivalių žiūrovus iki ašarų prajuokinusios socialinės darbutojos vaidmenį sukūrė aktorė Rasa Samuolytė, skeptiško tardytojo rolė patikėta Arūnui Sakalauskui, o daugelis kitų ne mažiau ryškių vaidmenų atiteko aktoriams Rimantei Valiukaitei, Justei Zinkevičiūtei, Ramūnui Cicėnui, Martynui Nedzinskui, Dariui Gumauskui, Juliui Žalakevičiui ir kitiems kino ir teatro talentams.

Filmas „Amžinai kartu“ pasakoja vienos šeimos istoriją. Žmona (akt. Gabija Jaraminaitė) – tobulą šeimą kurianti moteris. Vyras (akt. Dainius Gavenonis) – nepriklausomas kaskadininkas, žmonos nenorui vis sugrįžtantis į mėgstamną filmavimo aikštelę. Ir jų dukra (akt. Eila Grybinaitė), neapsikentusi gražių vakarienių ir amžino nesusikalbėjimo, vieną dieną pabėga ir praneša policijai, kad ji neturi tėvų. Bet moteris nepasiduoda – jos scenarijuje nelaimingų žmonių negali būti. 

Filmo anonsas:

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:


Patinka tai, ką skaitote?

Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti.

Paremkite