2017 01 20

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min

Prasideda atrankos į Lietuvos jaunimo dienų chorą

Nuotraukos autorė Laima Penekaitė

Svajoji šlovinti Dievą per šiemet birželio 23-25 dienomis Vilniuje vyksiančias Lietuvos jaunimo dienas? Registruokis į choristų atrankas, kurios jau nuo sausio 30 dienos vyks didžiuosiuose Lietuvos miestuose. 

Registruotis gali el. paštu [email protected]

Atrankos vyks: 

VILNIUJE (01 30 nuo 18:30 val.), Domus Maria salėje, Aušros vartų g. 12
KAUNE (02 02 nuo 19:30 val.), KAJC, Vilniaus g. 7
KLAIPĖDOJE (02 05 nuo 11 val.), Šv. Juozapo darbininko parapijos koplyčioje, Smiltelės g. 27

Kas Tavęs laukia, papasakoti gali dabartiniai choristai.

„Turiu galimybę būti šalia ir mokytis iš tų, kurie žino, kas yra malda ir kas yra giesmė… Toks jausmas, kad jie žino, ką daro. Chore yra ir visokių keistų žmonių, ir aš galiu būti tarp jų! Naujos giesmės! Galiu išgirsti jas pirmas. Kaip šie žmonės šlovina… Tai stumia ir mane link Jo. Anksčiau net svajonė apie buvimą tarp jų būtų skambėjusi kaip nesamonė, o šiandien esu choro dalis.“ (Donatas, šlovinimo choro narys)

LJD šlovinimo chore gali patirti bendrystę tarp jaunų žmonių iš įvairiausių Lietuvos vietų, kurie surenka vienam tikslui – šlovinti Dievą. Tai vieta, kurioje pajunti, kad muzika nėra tik natos, o giesmės tekstas – tik raidės, o repeticijos laikas prabėga akimirksniu, todėl kiekvieno susitikimo laukimas – tarsi didžiausia šventė. Ypatingai nuostabu tai, kad choras, turi tvirtą pagrindą bei vieną bendrą užduotį – šlovinti Dievą savo gyvenimu, malda bei giesme kartu parodydamas jaunam žmogui, kad kiekvienas žmogus gali prisidėti prie Gerosios Naujienos skelbimo savo šeimoje, mieste, Lietuvoje ir už jos ribų.“ (Aistė, šlovinimo choro narė).

Laukiam Tavęs!