Sunku skaityti? Padidink tekstą arba klausyk, spausdamas ant aA ar garsiakalbio straipsnio pradžioje. Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Klausyk. Patiko? Gali paremti. Ačiū!

2017 03 07

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Šv. Antano dienos centras kviečia dalyvauti solidarumo akcijoje

Šv. Antano dienos centras yra karitatyvine veikla užsiimanti organizacija Kretingoje. Visos labdaringos veiklos siejamos su pagalba socialiai remtinoms šeimoms ir kasdiene popamokine vaikų priežiūra. Dienos centre nuo 2007 m. šeimos gauna pagalbą, konsultacijas, išvykas, stovyklas ir vaikų užimtumą bei jų maitinimą visiškai nemokamai.

Iki 2016 metų rugpjūčio mėnesio veiklas vykdė Kretingos Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai parapijos namuose (Vilniaus g. 2, Kretinga), o nuo 2016 rugsėjo mėnesio Dienos centras savo veiklą tęsia buvusiose dirbtuvėse (J. Pabrėžos g. 4, Kretinga). 2009 m. Šv. Antano dienos centro vardu pastatas buvo pradėtas remontuoti. Iki šiol 1/3 pastato yra visiškai suremontuota. Patalpose per savaitę apsilanko ir nemokamas užimtumo, labdaros ir paramos paslaugas gauna iki 100 žmonių.

Šv. Antano dienos centras prašo įsitraukti į gerų darbų akciją, kuri tęsis nuo gavėnios iki Šv. Antano atlaidų, ir paaukoti dujinio šildymo sistemos įvedimui ir katilinės įrengimui. Ieškomas tūkstantis žmonių, norinčių prisijungti prie gailestingumo darbų ir skirti 50 Eur paramą. Reikalinga bendra suma: 50000 EUR. 

Aukas galite pervesti į sąskaitą: LT934010041800012285, AB DnB bankas, banko kodas 40100, SWIFT kodas: AGBL LT 2X.
Aukos tikslas: „Parama namelio šildymo sistemos įvedimui“.

http://www.svantanodc.lt/Paremk.html

Aukotojai bus įtraukti į sąrašą ir jų vardai bus įrašyti specialiame memoriale geradariams atminti.

Negali skaityti?

Spausk ant garsiakalbio ir klausyk. Išklausei? Patiko? Gali prisidėti paremdamas.

Paremsiu