Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2017 04 26

Justinas Dižavičius

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

„Septynios minutės po vidurnakčio“ – istorija, kurios saldainiuku nepavadinsi

Patricko Nesso knyga paaugliams „Septynios minutės po vidurnakčio“ – tai jautri istorija apie trylikametį berniuką Konorą, kuris gyvena tik su mama. Vieną dieną jis išgirsta sukrečiančią žinią: jo mama serga vėžiu. Ilgainiui paauglį ima kamuoti tas pats naktinis košmaras, ir jis pradeda susitikinėti su medžio pavidalo siaubūnu. Tie susitikimai ir tampa istorijos varomąja jėga.

Justinas Dižavičius videoapžvalgoje aptaria šios knygos herojų charakterių įtikinamumą, kalba apie tai, kad, nors visi personažai čia yra slegiami blogų emocijų, šis kūrinys yra iš tų, kuris gydo vidines žaizdas ir yra puikus pagalbininkas susidūrus su artimo netektimi.

Be to, pasakojimą papildo iliustracijos, sukurtos Jimo Kay (beje, jis yra iliustravęs ir pirmąsias J. K. Rowling „Hario Poterio“ knygas). Iliustracijos – abstrakčios, niūraus gotikinio stiliaus, bet puikiai įkomponuotos į pasakojimą, kurį irgi saldainiuku nepavadinsi.

Nors „Septynios minutės po vidurnakčio“ – ne iš lengvųjų, tai paveiki, paliečianti ir įkvepianti gyventi knyga.

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite