Patinka tai, ką skaitai? Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2017 05 04

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Darbą Lietuvoje pradėjo Tarptautinio valiutos fondo misija

Nuotraukos autorius Andrius Ufartas/BFL
© Baltijos fotografijos linija

Šiandien finansų ministras Vilius Šapoka susitiko su Tarptautinio valiutos fondo (TVF) misijos atstovais, kurie į Lietuvą atvyko kasmetinėms konsultacijoms pagal TVF steigimo sutarties IV straipsnį.

Susitikimo metu finansų ministras su TVF misijos vadovu Lietuvai Christophu Klingenu ir misijos nariais aptarė Lietuvos ekonominę padėtį, fiskalinės politikos, valstybės biudžeto bei kitus aktualius klausimus.

„Nepaisant to, kad 2016-ieji buvo itin palankūs, kai pirmą kartą per 26-erius metus valdžios sektorių sudarantys biudžetai buvo pilnesni nei planuota, užmigti ant laurų neketinama. Apie tai kalbėjau su misijos nariais ir juos patikinau, kad įsipareigojimai vykdyti atsakingą fiskalinę politiką, siekti tvaraus bei ilgalaikio šalies vystymosi išlieka prioritetiniai ir ateityje“, – sako finansų ministras Vilius Šapoka. 

TVF atstovai taip pat planuoja susitikti su kitų valstybės institucijų, Lietuvos banko bei privataus sektoriaus atstovais. Remdamasis gauta informacija, TVF formuluos Lietuvai viešųjų finansų valdymo ir kitas rekomendacijas.

TVF misija Lietuvoje lankysis gegužės 4-15 dienomis.

Sunku skaityti smulkų tekstą?

Padidink raides, spausdamas ant aA raidžių ikonėlės straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Paremk!

Paremsiu