Patinka tai, ką skaitote? Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti. Nepamirškite -> Paremti
Patinka tai, ką skaitote? Nepamirškite paremti.

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

2019 metais – Sinodas, skirtas Bažnyčiai Amazonijoje

EPA nuotrauka

Kanonizacijos Mišių pabaigoje buvo kalbama Viešpaties Angelo malda. Prieš tai popiežius padėkojo į iškilmę atvykusiems piligrimams ir oficialioms delegacijoms iš šalių, iš kurių buvo kilę ir kuriose gyveno paskelbti nauji šventieji.

Šia proga popiežius taip pat pranešė apie sprendimą sušaukti specialią Vyskupų Sinodo asamblėją. „Atsiliepdamas į kai kurių Lotynų Amerikos Vyskupų konferencijų troškimą, taip pat į ganytojų ir tikinčiųjų kitose pasaulio šalyse prašymus, nusprendžiau sušaukti Specialiąją Vyskupų Sinodo asamblėją, skirtą Amazonijos regionui, kuri vyks Romoje 2019 metų spalio mėnesį. Pagrindinis jos tikslas bus surasti naujus tos Dievo tautos dalies, ypač autochtonų gyventojų, evangelizavimo kelius. Jie dažnai užmirštami ir neturi ramios ateities perspektyvų. Viena to priežasčių yra Amazonės miškų, visai planetai labai svarbių plaučių, krizė. Nauji šventieji teužtaria šį būsimą Bažnyčios gyvenimo įvykį, kad gerbdamos kūrinijos grožį, visos žemės tautos šlovintų Dievą, visatos Viešpatį ir kad jo apšviestos eitų teisingumo ir taikos keliais“.

Galiausiai popiežius taip pat priminė, kad antradienį bus minima Pasaulinė kovos su skurdu diena. „Skurdas tai ne neatšaukiamas pasmerkimas, sakė popiežius. Reikia nustatyti ir pašalinti jo priežastis“.

Patinka tai, ką skaitote?

Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti.

Paremkite