2017 11 09

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min

Pasaulio lyderių asmeniniai liudijimai ir įžvalgos – keičiantys gyvenimą

Nuotraukos autorius Martynas Kundrotas

Jūsų verslui sunkus laikas? Jaučiatės lyg atsidūrę akligatvyje? Kodėl sėkmė renkasi konkurentus? Kaip rasti drąsos ir jėgų vėl pradėti iš naujo? Kokiais būdais įkvėpti motyvacijos apsnūdusiam kolektyvui? Kokius netradicinius darbuotojų atrankos metodus pasitelkia viena žinomiausių pasauly kompanijų „Google“? O ar girdėjote kompanijos „Facebook“ rinkodaros ir pardavimo direktorės Šerilės Sandberg pasidalijimą, kaip atsitiesti po sunkių asmeninių smūgių?

Visa tai ir dar daugiau sužinosite jau aštuntą kartą Lietuvoje rengiamoje Pasaulinėje lyderystės konferencijoje. Kasmet 128-iose pasaulio šalyse video formatu transliuojamą konferenciją stebi apie  400 tūkst. dalyvių. Pasaulinės lyderystės konferencijos organizatoriai žada, kad šių metų renginys – vienas stipriausių per 23 veiklos metus.

Kokias problemas padės spręsti pranešėjai

Šių metų konferencijoje bus gvildenamos kelios pagrindinės temos: puikios komandos subūrimas, išradingas problemų sprendimas, drąsa, būdo tvirtumas, platesnė vizija.

Geri lyderiai moka pritraukti ir suburti talentingiausius. Šiemet didelė garbė konferencijoje sulaukti vieno didžiausių ir išradingiausių mūsų kartos žmogiškųjų išteklių specialisto Laszlo  Bock. Šis pranešėjas pasakos apie netradicinius darbuotojų atrinkimo metodus ir strategiją, kurią pasitelkia kompanija „Google“. O smulkiojo verslo specialistas ir populiarios TV laidos „The Profit“ vedėjas Marcus Lemonis dalysis savo patirtimi ir pasakos apie tai, kaip komercinės sėkmės strategijos ašis vis dėlto išlieka – žmonės.

Šiandieniniame konkurencingame, pašėlusiu tempu besisukančiame pasaulyje kaip niekad svarbus gebėjimas rasti veiksmingus, kūrybiškus sprendimus. Pasaulyje pripažintas kūrybinės raiškos ekspertas Fredrik Haren mokys ieškoti išradingų sprendimų. O našumo verslo srityje ekspertė Juliet Funt pamokys lyderius sudėtingus dalykus paversti paprastesniais, išlaisvinti talentą ir duoti valios vaizduotei.  

Visiems lyderiams reikia daugiau ar mažiau ryžto, ypač, jei norisi, kad kokioje nors srityje papūstų permainų vėjai. Tarptautinės teisingumo  misijos prezidentas Gary Haugen papasakos, kaip jam pavyksta išsaugoti ramybę, išlikti drąsiam net ir po dešimties metų grumtynių su tamsa. Ši misija kovoja su šiuolaikinės vergovės apraiškomis, prekyba žmonėmis. O žmonių teisių gynėjas Bryan Stevenson įkvėps savo klausytojus drąsiai žengti pirmyn, priimant  nepatogius sprendimus.

Dalyvavusių žmonių atsiliepimai

Bendrovė „Excellence in Giving“  išanalizavo ankstesnių konferencijų dalyvių surinktus atsiliepimus, atliko nepriklausomą tyrimą ir pateikia išvadas.

Pasak tyrimo rezultatų, 83 procentai ankstesnių konferencijų dalyvių teigia, kad  išaugo jų įgūdžiai komandiniame darbe.  Darbas komandoje tapo našesnis, darnesnis. 61 procentai apklaustųjų vertina išaugusį darbo efektyvumą. Dėl aiškiau apibrėžtos vizijos jų organizacijos veikla tapo efektyvesnė. Virš 80 procentų ankstesnių dalyvių įvardijo, jog po konferencijos geriau supranta savo veiklos reikšmę ir svarbą, jaučia didesnį pasitenkinimą asmeniniame gyvenime ir profesinėje veikloje. 81 procentai nurodė, kad tapo geresniais lyderiais – konkrečiai įvardijo, kokios jų, kaip lyderių savybės patobulėjo po renginio.

Dviejų dienų Pasaulinė lyderystės konferencija vyks lapkričio 17–18 dienomis Klaipėdoje, o lapkričio 24–25 d. – Vilniuje. Bilietai – nuo 40 eurų. Klaipėdoje vietų jau neliko – bilietai išparduoti, tad organizatoriai kviečia atvykti į Vilnių.

Daugiau informacijos: lyderiams.lt