Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2017 11 14

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Netradicinė pažintis su Vilniaus senamiesčiu

Elė Pranaitytė. Vilniaus senamiestis per 3 valandas. – Vilnius: Tyto alba, 2017. – 199 p.

„Vilniaus senamiestis per 3 valandas“ – visiems, kas turi nedaug laiko, bet yra pasiryžę per keletą valandų įgyti kiek įmanoma daugiau vilnietiškos patirties. Tai nepamainomas leidinys žmonėms, kuriems tenka vedžioti po miestą skubančius užsienio svečius, vienos dienos turistams, o galiausiai – ir sostinės gyventojams, nes šmaikštūs ir informatyvūs Elės Pranaitytės pasakojimai net ir apie visiems vilniečiams puikiai pažįstamas vietas tikrai privers atrasti kažką nematyta.

Tai ne tradicinis kelionių vadovas po miestą, o savotiškas gido ir romano hibridas, patraukliai parodantis visa, ką verta pamatyti per tokį trumpą laiką. O jei tenka pasakoti apie Vilnių nuvykus į kitą šalį? Pasitelkite šią knygą – čia rasite išsamias istorines gaires ir savotišką miesto dienoraštį.

Autorė sako: Ši knyga yra mūsų gražiojo Vilniaus papuošalų dėžutės simbolinis raktas. Apie Vilnių rašyti ir sunku, ir lengva, nes Vilnius yra niekieno ir kartu visų: jame savo pėdsakus paliko daugelio tautybių ir konfesijų atstovai, čia gyveno, kūrė ir mylėjo daug įžymybių, valdovų, menininkų ir skandalistų… Todėl Vilnius yra tikras juvelyrikos šedevras, kurį kviečiu pažinti kartu.

Tik trys valandos – ir gražiausios Vilniaus senamiesčio vietos jūsų!

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite