Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

Skaitymo ir žiūrėjimo laikas:

19 min.

Teatro elitas: aktorė Elvyra Žebertavičiūtė

Portretas.
Aktorė Elvyra Žebertavičiūtė. Lietuvos teatro sąjungos nuotrauka

Atsiskleisti šimtu procentu teatre – sunkiai pasiekiama svajonė aktoriui.

Viduje tūnantis kūrybinis užtaisas dažnai ir neišauna. O patekus į režisieriaus taikinį dar toli gražu nereiškia, kad jis sugebės pastebėti aktoriaus talentą.

Aktorei Elvyrai Žebertavičiūtei truputį pasisekė. Ji gimė apdovanota talentu, tikslingai mokėsi ir įgijo aktorės profesiją, dirbo Valstybiniame jaunimo teatre, sukūrė ryškių vaidmenų, filmavosi kine, daug dirbo radijo spektakliuose, įgarsinant filmus, buvo poezijos skaitovė. Bet visa tai sausi faktai, už kurių neiškalbėti išgyvenimai, bemiegės naktys, nesuskaičiuoti praradimai.

Aktorė E. Žebertavičiūtė – didelio temperamento žmogus, kovojanti už savo ribas ir vertybes, teatro profesionalė, galinti ir žinanti labai daug. Tačiau per ankšti tie jos praeities rūbai, galėjo ji žymiai daugiau – suvaidinti, dirbti teatre ir perduoti ateities kartoms.

Lietuvos teatro sąjunga, remiama Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo, pristato tęstinį videoprojektą, kurio metu kalbinami žymiausi ir svarbiausi Lietuvos teatro scenos veteranai ir vyresnės kartos menininkai. Videointerviu jie dalijasi savo išskirtine kūrybine patirtimi ir atsako į įvairius klausimus apie teatrą, menininko profesiją, darbo scenoje ypatybes. 

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite