2017 11 29

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

3 min.

Kalėdų dovanų bus galima įsigyti be karštligiško lakstymo

Jau pradėjusieji sukti galvą, ką gi šiemet per Kalėdas dovanoti mažiems ir dideliems, šeimai ir draugams, mylimiesiems ir netgi pačiam sau – gali ramiau atsipūsti. Šventiniu laikotarpiu į Vilniaus menų fabriką „Loftas“ grįš kalėdinė dovanų ir dizaino mugė „Uptown Christmas“. Kaip visada paskutinės minutės kalėdinė mugė vyks prieš pat šventes – šiemet net tris dienas – gruodžio 21–23 d.

Jau ketvirtus metus vyksianti kalėdinė mugė tradicijų nelaužo ir vilniečius bei miesto svečius į prieššventinį laikotarpį kviečia žiūrėti džiugiai ir be rūpesčių.

„Pamirškite karštligišką lakstymą iš vieno prekybos centro į kitą ir sunkias dilemas renkant dovaną išrankiam tėčiui ar vyrui – šventinėje „Uptown Christmas“ mugėje viską, ko reikia, bus galima rasti po vienu stogu. Šiltai, jaukiai ir be streso, nes rinktis bus galima iš tūkstančio dovanų idėjų, kurias mugės lankytojams pristatys įdomiausi originalių ir vienetinių rankų darbo lietuviškų dizaino, drabužių, interjero ir net gurmaniškų delikatesų kūrėjai.

Šios mugės išskirtinumas – ne tik originalių dovanų pasirinkimo gausa, bet ir draugiškos kainos. Prieš šventes galvos skausmu tampa ne tik dovanų paieška, bet ir biudžetas, kai pradžiuginti norisi ne vieną, bet nesinori ir prie kalėdinio stalo likti alkanam, todėl „Uptown Christmas“ mugėje bus galima rasti visko: ir vos kelis eurus kainuojančių dovanėlių, ir brangesnių“, – pasakoja viena mugės įkūrėjų Živilė Diawara.

Kalėdinės mugės dalyvių įvairovė bus išties įspūdinga. Joje dalyvaus daugiau kaip 100 drabužių ir aksesuarų dizainerių, namų interjero detalių, kosmetikos ir netgi dovanų augintiniams kūrėjų. Naujausias juvelyrikos ir aksesuarų kolekcijas pristatys „Simona Samojauskaitė Jewelry“, „Mo Ceramics“, „Make Heads Turn“, „Bobriq“, „Monai“, „No More“, „Kamanė“ ir kiti. Pasipuošti patiems ir papuošti brangius žmones siūlys drabužių dizaineriai „March Design“, „The Basic Clothes“, „Koppa“, „My Face“, „Laud Clothing“, „Hello Moon“, „3.14“ ir kiti.

Daugelis guodžiasi, kad išrinkti originalią dovaną vyrams – itin sudėtingas uždavinys. Mugėje „Uptown Christmas“ pasirinkimo, ką dovanoti tėčiui, vyrui, broliui ar tiesiog geram bičiuliui, tikrai nepritrūks. Vyriškų dovanų idėjas pristatys natūralumą pabrėžiančius aksesuarus telefonams ir kompiuteriams kuriantys „WoodWe“, lietuviškų gamtos motyvų įkvėptų drabužių bei galvos aksesuarų kūrėjai „Tram Trys“, išskirtinių peteliškių dizaineriai „Magnetico“ ir kiti.

Jei sukate galvą, ką padovanoti gurmanams – idėjų mugėje irgi nepristigsite: nuo veganiško šokolado „Ach Vegan“ iki natūralių Lietuvos pievose surinktų žolelių arbatos iš „Gamtos galios“ arba namų gamybos sidro ir kalvadoso ekspertų „Sarkozy“ meniu. Kalėdos – šeimos šventė, o labiausiai jos laukia mažieji, todėl „Uptown Christmas“ mugėje bus pasirūpinta ir jais: nuo gausybės dovanėlių idėjų iki pramogų pačioje mugėje. Vaikų lauks tikrų tikriausias Kalėdų senelis, kuriam šie galės išduoti slapčiausius savo troškimus, o kol tėveliai, išklausę Kalėdų senio patarimų, ieškos dovanų, mažieji galės žiūrėti nuotaikingus filmus vaikų kino teatre.

„Taip pat visų lauks natūrali rankų darbo kosmetika, išskirtinės namų interjero detalės, didžiulis kalėdinių aksesuarų pasirinkimas, meno kūriniai, knygos ir dar daug daug visko. Mugėje nebus pamiršti net ir keturkojai draugai – pasiūlysime dovanų idėjų ir jiems: nuo skanėstų iki puošnių antkaklių“, – pasakoja Ž. Diawara.

Be to, „Uptown Christmas“ mugė iš kitų panašių kalėdinių renginių išsiskiria ir pramogomis. Jau antrus metus joje veiks UFF grožio salonas be kainoraščio. Jame bus galima apsikirpti ar padailinti barzdą ir už šias paslaugas sumokėti tiek, kiek pačiam atrodys tinkama. Menų fabrike „Loftas“ vykstanti mugė neįsivaizduojama ir be muzikos – visas tris dienas skambės kruopščiai didžėjų atrinkti šventiniai kūriniai, vyks tikro garso muzikos koncertai. Ieškoti dovanų tuščių skrandžiu negalima, todėl mugėje praalkusiųjų ir ištroškusiųjų lauks gardus „street food“ maistas ir užkandžiai, karštas vynas ir kalėdinė kavinė.

Paskutinės minutės kalėdinė dizaino mugė „Uptown Christmas“ šiemet vyks gruodžio 21–23 d. menų fabrike „Loftas“ (Švitrigailos g. 29, Vilnius). Ketvirtadienį ir penktadienį nuo 11 val. iki 21 val., šeštadienį nuo 11 val. iki 19 val.

Visas tris dienas mugė veiks nuo 11 val. iki 21 val. Renginys nemokamas.

Daugiau informacijos čia.

Svarbu!

Įsivaizduokite, vieną dieną Jus pasiekia tokia žinia –
dėl finansinių sunkumų „Bernardinai.lt“ stabdo savo veiklą.

Darome viską, kad taip neatsitiktų, bet mums reikia Jūsų pagalbos.
Paremkite dabar, kad galėtumėte skaityti „Bernardinai.lt“ ir rytoj.