Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2017 12 09

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

25 geri darbai – kitoks Advento kalendorius

Projekto org. nuotr.

Adventas – tai ypatingas laikas, kiekvienam turintis skirtingą reikšmę. Tačiau visi sutiksime, kad giliai širdyje, kaip maži vaikai, mes vis dar laukiame Kalėdų stebuklo.

O stebuklai tikrai egzistuoja! Tačiau nereiktų jų laukti iš Kalėdų senelio ir ieškoti gražiai supakuotose, kaspinais aprištose dėžutėse – stebuklus kurkime patys!


Pasakytas komplimentas liūdnam nepažįstamajam, kavos puodelis, nupirktas nepasiturinčiai senutei, sausainiai, iškepti benamiui, aplankytas vienišas žmogus, padovanota knyga vaikų dienos centrui – tai maži darbai mums, tačiau didžiuliai stebuklai sulaukusiems mūsų dėmesio.

Taip, nusiųsti trumpąją žinutę, skirtą paremti 2 eurais sergančius vaikus ar pasidalinti Facebook‘e įrašu apie organizuojamą vakarienę vargšams, be abejo, yra geri darbai. Tačiau kuomet mes padovanojame kitam žmogui brangiausią, ką turime – savo laiką ir savo širdį, tai jau tampa stebuklu!

Jei kiekvienas iš mūsų padovanosime kitam šią neįkainojamą dovaną – savo dėmesį, pasaulis virs iš tiesų magiška vieta, užpildyta meilės, žmogiškumo, dėmesio vienas kitam, gilesnio pasaulio pajautimo ir jautrumo. Ir mes iš karto tą pajausime – mūsų širdis prisipildys šilumos.

25 geri darbai tinka ne tik Kalėdoms. Galite priimti šį iššūkį bet kuriuo metų laiku, būdami bet kurioje pasaulio vietoje, nes gerumui, nuoširdumui ir saviugdai geriausias laikas yra DABAR.

Kviečiame jus Kalėdų laukimo dienas praleisti prasmingai, prisimenant tikrąją advento prasmę. Tegu šios Kalėdos tikrai taps ypatingu laiku. Mes siūlome kiek kitokį advento kalendorių, be šokoladukų, bet su kur kas geresniu, prasmingesniu „įdaru“, kuris padės atrasti save, tikrąjį laimės jausmą, pajausti žmones, aplinką ir padaryti pasaulį geresniu.

25 geri darbai – ypatingas projektas. Tai ne tik skatinimas būti geresniems ir daryti gerus darbus kitiems. Jis skirtas visų pirma mums pažinti pačius save ir tapti geresniais, laimingesniais ir sąmoningesniais.

Kasdien atlikite po vieną siūlomą užduotį. Vienos skirtos padėti kitiems žmonėms (pasakyti gerą žodį, pavaišinti gėrimu, aplankyti vienišą žmogų), kitos – išbandyti kažką naujo naudingo sau (meditaciją, minimalizmą, sveiką mitybą), trečios – pažinti savo aplinką, pasaulį ir patys save.

Jei jūsų finansinė padėtis yra prastesnė – kiekvieną užduotį galima įvykdyti neišleidžiant nė cento. Tegu jūsų nestabdo ir taip įprasta mums frazė, kad neturime laiko – nėra nieko svarbiau nei mūsų pačių saviugda ir tobulėjimas, pasaulio pažinimas. Gerus darbus darome kitiems, tačiau tuo pačiu ir sau – jie neabejotinai mums grįš šiluma, meile ir tais pačiais stebuklais, kuriuos patys sukūrėme.

Priimkite šį išškį atvira širdimi ir pamatysite, kur šis eksperimentas gali jus nuvesti. Garantuojame, jis tikrai suteiks naujų minčių, pakeis jūsų požiūrį į kasdienius dalykus. O svarbiausia – jūs atrasite savyje savybių, kurių net nemanėte turintys.

Advento kalendorių rasite čia

Gerus darbus aptariame čia

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite