2018 02 06

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Kviečia Eglės Jasulaitytės tekstilės paroda „Minties greičiu…“

Vasario 11 dieną, 11 .30 val. kviečiame aplankyti seniausią gyvenamąjį namą Kaune ir sudalyvauti Eglės Jasulaitytės tekstilės parodos atidaryme. Parodos atidarymas vyks Perkūno name (Aleksoto g. 6, Kaunas).

„Minties greičiu iš dangaus į žemę keliauja dienos ir darbai. Šimtmetis –  tik blyksnis Dievo ir Žmogaus sąmonėje, trapia būtimi persmelkta, esmė už galimybių ribos, išskaidrinanti dienas, palengvinanti naktis“ – apie parodą teigia Eglė Jasulaitytė.

Kaune gyvenanti tekstilininkė Eglė Jesulaitytė yra baigusi Vilniaus dailės akademiją ir surengusi 20 personalinių parodų Lietuvoje ir užsienyje. Savo kūriniuose menininkė naudodama tradicines tekstilės technikas, nėrimą, siuvinėjimą ir įkomponuoja siužetus į gobeleną. Jos darbai originalūs, šviesūs ir labai pozityvūs.

„Išlaisvintos minties greičiu artėjame prie Dievo. <…> daugybės skiaučių pagalba, o gal vientiso audinio gabale įsiūtas brangiausias inkliuzas, ar paslėpta ašara, ar žėrintis brangakmenis. Ir teskleidžia tikėjimo grožį, teskelbia Dievo Kūrinijos didybę ir Jo begalinę Meilę visiems.“

Aplankyti parodą galite nuo vasario 11 iki balandžio 7 dienos. Darbo dienomis nuo 10 val. iki 16.30 val., galimybė parodą savaitgalį galima susitarus arba dalyvaujant Perkūno namo atvirų durų dienose, kurios paskelbiamos internetinėje svetainėje www.perkunonamas.lt 

Gyvenimo ir tikėjimo institutas