2018 06 11

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min

Bernardinų parapijos stovykla tema „Maldos mokykla“.

Robert Collins/Unsplash.com nuotr.

Jau galima registruotis į 2018-ųjų Vilniaus Bernardinų parapijos stovyklą tema „Maldos mokykla“.

Šių metų parapijos vasaros stovykla vyks birželio 25– liepos 1 dienomis poilsio namuose „Tolieja“, Molėtų rajone, Poviliškio kaime.

Paskaitas stovyklos metu skaitys brolis pranciškonas iš Italijos Simone di Gesu Frosali OFM. Programoje: ryto ir vakaro maldos, konferencijos, diskusijos grupelėse, kasdienis šv. Mišių šventimas, laikas asmeninei maldai bei adoracijai, taip pat kasdien po keletą valandų laisvo laiko vasaros pramogoms, kultūrinėms vakaro programoms.

Šių metų stovykloje kviečiami dalyvauti ir kurtieji – pagrindinės stovyklos veiklos ir užsiėmimai bus verčiami į lietuvių gestų kalbą. Vertėjas – Andrius Barisevičius.

Taip pat yra organizuojama pastovyklė jaunimui. 14–18 metų jaunimas gali rinktis stovyklą arba pastovyklę. Pastovyklėje nakvojama atskiroje nuo pagrindinės stovyklos patalpoje, rengiamos atskiros veiklos su pastovyklės vadovais.

Prašoma paaukoti suma už stovyklą vienam asmeniui (už maitinimą ir patalpų nuomą):

Auka TIKĖJIMAS
– įprastinio dydžio auka;
Auka VILTIS – mažesnė auka tiems, kuriems reikia pagalbos, arba moksleiviams ir studentams, kurie dar negali mokėti įprastinės sumos;
Auka MEILĖ – didesnė (solidari) auka tiems, kurie nori su meile padėti artimui dalyvauti stovykloje.

 

TIKĖJIMAS
(įprasta auka)

VILTIS
(mažesnė auka)

MEILĖ
(solidari auka)

Stovykla (nameliuose)

100 €

80 €

120 €

Stovykla (su savo palapinėmis)

80 €

60 €

100 €

*Maloniai sutikus „Magnificat“ redakcijai, Bernardinų parapijos stovyklos išlaidoms padengti panaudotas „Magnificat“ prenumeratos principas.

Pastabos ir aukojimas: aukos dydis 1 asmeniui. Vaikams iki 5 metų stovykla nemokama.

Prašomą paaukoti sumą pervesti ne vėliau kaip per savaitę nuo savo registracijos.

Negalinčius iš karto paaukoti visos prašomos sumos, prašoma per savaitę nuo savo registracijos paremti parapiją ne mažesne kaip 50 proc. sumos. Likusią aukos dalį prašome pervesti ne vėliau kaip iki 2018 m. birželio 15 d.

Aukos renkamos į Bernardinų parapijos banko sąskaitą:

VILNIAUS ŠV. PRANCIŠKAUS ASYŽIEČIO PARAPIJA (oficialus pavadinimas)
Maironio g. 10, LT-01124 Vilnius
Įm. kodas 192051599
Atsiskaitomoji sąskaita LT30 7300 0101 3343 9118
Bankas SWEDBANK AB,

į laukelį „Mokėjimo paskirtis“ įrašant AUKA UŽ STOVYKLĄ ir stovyklautojo vardą bei pavardę, arba aukojamą sumą perduoti Vidmantei, tel. + 370 662 51 793 (darbo laiku).

Pastovyklėje gyvenimo sąlygos kiek asketiškesnės, todėl aukojama suma už pastovyklę mažesnė.

 

TIKĖJIMAS
(įprasta auka)

VILTIS
(mažesnė auka)

MEILĖ
(solidari auka)

Pastovyklė (14–18 metų jaunimui)

80 €

60 €

100 €

Prašomą paaukoti sumą pervesti ne vėliau kaip per savaitę nuo savo registracijos.

Negalinčius iš karto paaukoti visos prašomos sumos, per savaitę nuo registracijos paremti parapiją ne mažesne kaip 50 proc. sumos. Likusią aukos dalį prašom pervesti ne vėliau kaip iki 2018 m. birželio 15 d.

Aukos renkamos į Bernardinų parapijos banko sąskaitą (sąskaitos duomenys pateikti aulkščiau), į laukelį „Mokėjimo paskirtis“ įrašant AUKA UŽ PASTOVYKLĘ ir stovyklautojo vardą bei pavardę, arba aukojamą sumą perduoti Vidmantei, tel. + 370 66251793 (darbo laiku). Į pastovyklę vaikus atveža patys tėveliai (globėjai).

Registracija į stovyklą internetu, Bernardinų parapijos svetainėje www.bernardinuparapija.lt

Kaip rasti stovyklavietę? Nuorodą į „Google“ žemėlapį rasite Bernardinų parapijos svetainėje. „Toliejos“ poilsio namų GPS koordinatės 55.3011944, 25.5984386

Kontaktai pasiteiravimui darbo laiku : Vidmantė, tel. + 370 66251793, el. p. [email protected]

PARAMA STOVYKLAI
Dalyvių auka už stovyklą visų išlaidų, deja, nepadengia, todėl stovyklai reikalinga papildoma parama. Ši stovykla tiesiog neįvyktų be papildomos paramos ir supratimo. Galinčius paremti stovyklą papildoma suma, organizatoriai prašo pervesti auką į nurodytą parapijos sąskaitą, į mokėjimo paskirties laukelį įrašant PARAMA STOVYKLAI.