2018 07 30

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min

Automobilio nuoma atostogoms

Unsplash.com nuotr,

Šiandienės galimybės leidžia atostogauti įvairiuose pasaulio kampeliuose, planuotis svajonių atostogas, perskristi vandenynus, skersai išilgai išraižyti neapsakomo grožio kalnus, aplankyti įspūdingiausius miestus ir keliautojų dar neatrastas vietoves… Platus krypčių ir keliavimo būdų pasirinkimas suponuoja, jog galime rinkti sau priimtiniausius variantus. Pastaruoju metu labai populiaru net į tolimas keliones leistis automobiliu. Ir nenuostabu, tokia kelionė dovanoja galybę įspūdžių ir patirčių. Tik ką daryti, jei automobilio neturi arba saviškiu nepasitiki? Tobula išeitis – per atostogas automobilio nuoma, garantuosianti saugumą, komfortą ir nepriekaištingą kelionę.

Kodėl verta pasirinkti nuomotis automobilį?

Keliauti savo automobiliu ar nuomotis? Dilema. Jei nuspręstumėte keliauti savo automobiliu, jį reikia visapusiškai techniškai patikrinti, galimai reikės investicijų didesniems ar mažesniems remonto darbams, kad kelionėje jaustumėtės saugūs. Nors visiškai saugumo tai neužtikrins, nes niekada nežinai, kas gali nutikti. Tad keliaujant savo automobiliu išliks baimė ir nerimas: „O kas, jei automobilis suges?..“ Tai kaip reikiant apkartintų atostogas ir paliktų nemažą pluoštą neigiamų emocijų.

Automobilio nuoma leis visiškai atsipalaiduoti ir leistis į kelionę nebijant, jog automobilis gali sugesti. Pirmiausia dėl to, kad keliausite naujomis ir techniškai tvarkingomis mašinomis. Kitas aspektas – net jei nutiktų taip, kad pasitaikytų koks gedimas, atostogų tai nesugadins, nes gausite pakaitinį, o sugedusio remonto išlaidomis pasirūpins nuomos kompanija. Tad galėsite nevaržomai mėgautis atostogomis.

Kaip greitai išsirinkti?

Keliaudami nuomotu automobiliu jausitės užtikrintai, saugiai ir galėsite nesirūpinti dėl iškilsiančių bėdų. Bet kaip išsirinkti automobilį ir nepermokėti už jo nuomą? Ieškant tinkamos transporto priemonės paslaugų teikėjų puslapiuose, vertinant jų sąlygas, lyginant kainas ir pan. užtruksite marias laiko… O jo, ne paslaptis, daugelis stokojame. Išeitis – automobilių nuomos sistemos, leidžiančios efektyviai taupyti laiką ir sparčiai rasti geriausią variantą.

Automobilio nuoma bus paprasta, nes tokios sistemos jungia daug tarptautinių įmonių, nuomojančių automobilius. Jums į specialią formą reikia suvesti esminius duomenis (kada ir iš kur automobilį paimsite bei kada ir kur jį pageidaujate grąžinti), vairuotojo amžių, o sistema išfiltruos Jums galimas alternatyvas. Pasirinkimų bus labai daug, tad naudinga juos išfiltruoti pagal individualius poreikius, pavyzdžiui, kokio tipo automobilio nuoma domina: ekonomiško, mini kategorijos, visureigio ir kt. Puiku ir tai, kad visus pasiūlymus galėsite išrikiuoti pagal norimą kriterijų. Dažniausiai tai yra kaina, tad greitai galėsite rasti pigiausią Jūsų poreikius atitinkantį variantą. Pigi automobilio nuoma per atostogas – nevaržykite savo poreikių ir keliaukite saugiai.