2018 09 13

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min

Paskaitos apie paguodos tarnystę netektyje Vilniuje ir Kaune

Maranatha Pizarras nuotrauka

Seserys eucharistietės kviečia į paskaitas tema „Paguodos tarnystė netektyje – negyvo vaisiaus gimimo, savaiminio aborto ir aborto atvejais“.

Jas skaitys teologijos daktarės iš Bostono šv. Jono seminarijos Aldona Lingertat ir Nicki Verploegen.

Paskaitos vyks rugsėjo 18 d. 18:30 Kaune (Muziejaus g. 11) ir rugsėjo 19 d. 18:30 Vilniuje (Didžioji g. 36 A, prie šv. Kazimiero bažnyčios). Paskaitų trukmė – dvi valandos. Įėjimas nemokamas, tačiau dėl patalpų ribotumo organizatorės prašo registruotis tel. 8 600 56 206 arba [email protected] 

Dr. Aldona Lingertat yra Religinio švietimo ir Pastoracinės tarnystės profesorė Šv. Jono seminarijoje, Bostone. Ji vadovauja Magistro Pastoracinės programos pasauliečiams, vienuoliams ir diakonams programai. Aldona gavo Teologijos ir Švietimo daktarės laipsnį Jėzuitų Bostono Kolegijoje (Boston College). Jos specializacija – suaugusiųjų tikėjimo formavimas ir pasauliečių teologija.

Dr. Nicki Verploegen – Dvasingumo konsultantė ir rekolekcijų bei seminarų apie dvasingumą vedėja JAV, Afrikoje ir Azijoje. Ji dėstė Weston Jėzuitų teologijos mokykloje, Šv. Jono seminarijoje Bostone, Šv. Juozapo kolegijoje ir Dayton universitete. Nicki yra Tatenda Tarptautinės organizacijos bendrakūrėja. Ši organizacija nemokamai veda rekolekcijas slaugytojams du kartus per metus už JAV ribų, įskaitant Keniją, Zimbabvę ir Bangladešą. 

Mūsų misija

Kurti krikščionišką pasaulėžiūrą atskleidžiantį, aktualų, viltingą ir išliekantį turinį.

Prisidėkite skirdami paramą.