2018 09 25

Rūta Jakimauskienė

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min

Su Vilniečio kortele – nuolaidos į Vilniaus mažąjį teatrą

VMT nuotrauka

Skatindamas didesnį kultūros paslaugų prieinamumą, Vilniaus mažasis teatras pradeda bendradarbiavimą su savivaldybės įmone „Susisiekimo paslaugos“. Nuo šiol visi Vilniečio kortelės naudotojai, pirkdami bilietus į bet kurį šiame teatre sezono metu rodomą spektaklį, galės pasinaudoti specialia nuolaida.

„Tikimės, kad visi Vilniečio kortelių naudotojai pasinaudos mūsų drauge su SĮ „Susisiekimo paslaugos“ suteikiama net 20 proc. nuolaida bilietams į spektaklius. Norime pakviesti žmones į teatrą vykti atnaujinamu viešuoju transportu ir suteikti galimybę ramiai pavakaroti po spektaklio“, – sako Vilniaus mažojo teatro vadovė Daiva Baltūsytė-Len.

Jau nuo šio mėnesio Vilniaus mažasis teatras 20 proc. nuolaidas pritaikys visiems, kurie pirkdami bilietus į spektaklius pateiks Vilniečio kortelę, papildytą 30, 90, 180 arba 270 dienų arba 12 mėnesių trukmės viešojo transporto bilietais – ir visos kainos, ir lengvatiniais. Nuolaida teatro bilietams bus taikoma pateikus papildytą Vilniečio kortelę, kurioje viešojo transporto bilietas aktyvintas likus mažiausiai 1 savaitei iki teatro bilieto įsigijimo dienos.

„Partnerystė su Vilniaus mažuoju teatru visų pirma yra dėmesys mūsų keleiviams, kurie naudojasi viešuoju transportu ir už keliones atsiskaito Vilniečio kortele, papildydami ją ilgalaikiais bilietais. Ši iniciatyva yra tik pradžia – planuojame įgyvendinti ir daugiau papildomų iniciatyvų, bendradarbiavimo projektų, kurie suteiktų pridėtinių verčių vilniečiams, kad vis daugiau jų savo kelionėms rinktųsi ne automobilį, o viešąjį transportą“, – sako SĮ „Susisiekimo paslaugos“ direktorė Modesta Gusarovienė.

20 proc. nuolaida bus taikoma pateikus Vilniečio kortelę ir galios perkant vieną bilietą teatro kasoje bei interneto tinklalapyje www.bilietai.lt. Norint pasinaudoti nuolaida, specialiame laukelyje tereikia įvesti Vilniečio kortelės numerį.

Vilniaus mažasis teatras kviečia pasidžiaugti prasidedančiu sezonu. Artimiausios premjeros – „Manno laimė“ pagal Thomą Manną (rež. G. Balpeisova) spalio 5 ir lapkričio 6 d. Žemaitės „Marti“ (rež. G. Tuminaitė) – spalio 19, 20 ir lapkričio 10 d. Taip pat teatro mėgėjų laukia ypatinga sezono šventė – spektaklis „Maskaradas“ (rež. R. Tuminas), kuris sostinėje vyksta tik kartą per metus. Šiemet, lapkričio 15 dieną, spektaklis bus rodomas „Compensos“ koncertų salėje.

Šį rudenį kultūrinių renginių prieinamumo laukas tampa dar atviresnis, belieka pasinaudoti atsiveriančiomis galimybėmis.