2018 11 23

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min

Susitikimai „Vabalų mieste“

Organizatorių nuotrauka

„Ar žinote, kad vabalai turi savo miestus?“ Taip visų besidominčių muzikinėmis pasakomis šiais metais klausinėja, gerai visiems žinoma dainuojančių vaikų ir ne tik, autorė Neringa Lapinskienė.

Visus metus susitikimuose su vaikais mokyklose, viešosiose bibliotekose skamba dainos iš muzikinės pasakos „Vabalų miestas“. O grafikės Neringos Žukauskaitės iliustracijos, teikia džiaugsmą vartant knygelės puslapius.

„Labai norisi, kad vaikai turėtų savo namuose knygas, su įdomia istorija, kurią gali klausyti ir patys skaityti. Dainuoti įrašytas dainas ir jas atlikti. Jei mokate groti, visų dainų natos knygelėje! Ir štai svajonė gali išsipildyti – jaukūs šeimos vakarai.“ – šypsosi autorė Neringa Lapinskienė.

Smagių, teatralizuotų susitikimų metu vaikai, tėveliai, pedagogai klaidžioja po „Vabalų miestą“. Tai lyg mokymąsis čia ir dabar. Ir, žinoma džiugus muzikavimas, judesys, vaizduotė ir ritmas, išliekantis visų dalyvių širdelėse. Pasak autorės, improvizacija nuo mažų dienų, suteikia laisvės, pasitikėjimo ir norą save išreikšti ir bendrauti.

„Vabalų mieste“ būta ir atradimų. Smalsuoliams tai pažintis su nepažįstamais vabalais. Susitikimai jau įvyko Kauno Aleksoto, Panemunės  viešosiose bibliotekose, Elektrėnų viešojoje bibliotekoje ir kultūros centre, Vilniaus Mokytojų namuose. Laukia naujos pažintys. Jas įgyvendinti padeda rėmėjai: Lietuvos autorių asociacija LATGA, muzikos pedagogai, švietimo naujoves įgyvendinantys entuziastai. Laukia dar daug įdomių susitikimų.

Organizatorių informacija