Patinka tai, ką skaitote? Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti. Nepamirškite -> Paremti
Patinka tai, ką skaitote? Nepamirškite paremti.

2019 01 21

bernardinai.lt

TV Europa ir partneriai

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Kuriantys. „Nanook“ – nepriklausoma žurnalistika

Šiandieninėje Lietuvoje daugėja nepriklausomos žurnalistikos atstovų, besistengiačių vėl į Lietuvą sugražinti kokybišką žurnalistiką. „Nanook“ – šiuolaikinių medijų agentūra, vienijanti žurnalistinius, dokumentinius bei kūrybinius projektus. „Nanook“ pasakojimų platformą 2014 metais įkūrė žurnalistai Berta Tilmantaitė ir Artūras Morozovas. Agentūra jungia jaunus fotožurnalistus, multimedijų kūrėjus bei dokumentinių pasakojimų profesionalus, dirbančius prie įvairių kūrybinių projektų.

Parolimpiečių kasdienybė, moterų gyvenimai už pataisos namų sienų, ekspedicijos į lietuvių tremties vietas Sibire – „Nanook“ pasakoja apie dalykus, rūpinčius dabarties kartai bei yra įsitikinę, jog šiandien svarbus ne tik turinys, bet ir forma, todėl savo pasakojimus pateikia originaliai ir įdomiai.

„Širdis visų istorijų yra žmogus, kad ir kokios problemos būtų gvildenamos. Pagrindinė vertybė – likti žmogiškiems“, – sako Karolis Pilypas Liutkevičius, „Nanook“ multimedijų žurnalistas.

Projektas „Kuriantys“ – aštuonių TV apybraižų ciklas, pasakojantis apie žmones, tikinčius Lietuvos ateitimi ir dažnai neatlygintinai dirbančius dėl savo šalies tobulėjimo. 

Laidų ciklo kūrybinė grupė: Gailė Garnelytė, Haroldas Klevinskas, Vytautas Oškinis, Aleksas Matvejevas, ciklą rengė TV EUROPA.

Patinka tai, ką skaitote?

Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti.

Paremkite