Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2019 02 13

bernardinai.lt

Kauno arkivyskupija

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Valentino dienos KITAIP atlikėjai: yra kažkas, kas jungia širdis ir būgnus

Terl Bryant ir Martin Neil. „Marijos radijo“ nuotrauka

Vasario 14-ąją Kauno arkivyskupija kviečia kartu švęsti Šv. Valentino dieną KITAIP! Jau 11 kartą šį vakarą kviečiama švęsti MEILĘ didžiausioje Baltijos šalyse renginių erdvėje.

„Tai Dievo dovanota meilės šventė“, – sakė „Marijos radijo“ aktualijų laidoje vasario 13 d. šį renginį pristačiusi organizatorė Vaida Spangelevičiūtė-Kneižienė. Minėtoje laidoje viešėjo šio renginio svečiai iš Anglijos – perkusijų ir būgnų virtuozai Terlas Bryantas ir Martinas Neilas.

„Kai muzikos mokytoja pravėrė spintą su muzikiniais instrumentais, būgnai pamatė mane, o aš pamačiau būgnus. Mes turėjome susitikti!“, – linksmai sakė nuo 16 metų muzikuojantis, šešių vaikų šeimos tėvas Terlas Bryantas, kurio kelias kaip būgnininko įstabiai susipynė su tikėjimo keliu. Jis liudija nuo 20 metų sutikęs Jėzų ir teigia, jog yra kažkas, kas jungia būgnus ir širdis.

„Per būgnus galėjome užmegzti ryšį su daugybę žmonių pasaulyje“, – sakė laidoje Martinas Neilas, pasidalijęs, kaip nuostabiai jie prakalbino žmones pabėgėlių stovykloje, kur vilties buvo mažai.

Apie tai ir netgi būgnų muzikos galite pasiklausyti laidos įraše.

Laidą vedė Mantas Kuraitis. Iš anglų kalbos vertė ses. Agnietė Ivaškevičiūtė OSB.

VALENTINO DIENA KITAIP vyks vasario 14-ąją „Žalgirio“ arenoje. Renginio pradžia 19 val. Bilietus galima įsigyti bilietai.lt. 


Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu