2019 02 25

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

4 min

„Bernardinams“ – 15 metų

2004 metų vasario mėnesio pabaigoje dieną brolių pranciškonų iniciatyva įkurtas interneto dienraštis Bernardinai.lt. Šia proga dabartinė komanda sveikina vieni kitus, steigėjus, buvusius ir esamus bendradarbius, rėmėjus ir visus skaitytojus. Esame jau penkiolika metų kartu. 

Veronika Kimbrytė, direktorė

Visų pirma norisi dėkoti visiems, iki šios dienos kūrusiems „bernardinus“: steigėjams, darbuotojams, bendraminčiams, dienraščio bičiuliams ir visiems skaitytojams. Žinoma, kad savi marškiniai – arčiausiai kūno, tad ypač sveikinu ir dėkoju dabartinei komandai ir kiekvienam jos nariui atskirai už tai, kad yra kartu, tiki tuo, ką darom, ir keliauja kartu į viltingą ateitį. Linkiu išlaikyti ir dar labiau „aštrinti“ kitokį, originalesnį žvilgsnį į visa, kas supa, ir vardan tiesos neprarasti meilės artimui savo.

Evgenios Levin nuotrauka

Justina Valentinavičiūtė, projektų vadovė

Kūrybingumo ir kryptingo tobulėjimo!

Bernardinai.lt nuotrauka

Kristina Mareckienė, reklamos specialistė

Linkiu, kad „bernardinams“ niekuomet nepristigtų drąsos, įkvėpimo eiti prieš srovę, o komandą visuomet tevienija bendrystės jausmas, nes bendrystėje slypi stiprybė.

Bernardinai.lt nuotrauka

Kostas Kajėnas, vaizdo operatorius

Bernardinams.lt linkiu išlikti dar ne vienus metus. Būti profesionalios žurnalistikos, tolerancijos, skirtingų nuomonių, kultūrų, patirčių ir pažiūrų susitikimo ir diskusijos erdve. Jau septynerius metus dirbu ir bendradarbiauju šiame dienraštyje, kuris leidžia atrasti skirtingus savo talentus ir pašaukimus. Bernardinai.lt tebūna erdve skleistis bendrajam gėriui, o čia dirbantiems linkiu tobulėti, mokytis ir būti pavyzdžiu skaitytojui.

Evgenios Levin nuotrauka

Gediminas Šulcas, vaizdo operatorius

Linkiu naujų iššūkių ir tikslų. Atkaklumo ir kantrybės juos įgyvendinant.

Evgenios Levin nuotrauka

Rosita Garškaitė, vyr. redaktorė

Priminsiu vieną istoriją iš mėgstamos knygos „Žiedų valdovas“. Kai Frodo išgirdo Gendalfo pasakojimus apie augantį tamsos šešėlį, pasigailėjo, kad būtent jo laikais priešas stiprėja. Tačiau burtininkas patarė hobitui: vienintelis dalykas, kurį turime nuspręsti – ką daryti su mums duotu laiku. Linkiu mums visiems išmintingai naudoti laiką kuriant ir skaitant „bernardinus“.

Gedimino Šulco nuotrauka.

Milda Vitkutė, religijos temų redaktorė

Meilės ir žmogui, ir tiesai.

Gedimino Šulco nuotrauka

Jurgita Jačėnaitė, kultūros temų redaktorė

Sėkmės!

Bernardinai.lt nuotrauka

Augminas Petronis, dienos redaktorius

Dangaus, šokolado ir skaitytojų laiškų redakcijos elektroniniame pašte! Su gimtadieniu!

Gedimino Šulco nuotrauka

Kristina Tamelytė, dienos redaktorė

Bernardinai.lt redakcijai (t.y. ir sau) norėčiau palinkėti ir toliau puoselėti požiūrį, kad viešoji erdvė turėtų būti atvira visoms pagrįstoms nuomonėms. Taip pat linkėčiau meilės skaitytojui ir oponentui, turinčiam kitokį požiūrį. O galiausiai – nuolatinio tobulėjimo pasirinkta kryptimi.

Gedimino Šulco nuotrauka

Kun. Arūnas Peškaitis OFM, dvasinis asistentas

Linkiu dienraščiui išlikti. Ne tik išlikti, bet gyventi. Ne tik gyventi, bet klausyti ir išgirsti – džiaugsmą, skausmą, kasdienybę. Ne tik girdėti, bet ir liudyti: meilę, viltį, tikėjimą. Sakyti, rašyti, o kartais išdejuoti – Dievą, žmogų, pasaulį…

Evgenios Levin nuotrauka

Donatas Puslys, bendradarbis

Linkiu toliau puoselėti dialogo ir susitikimo kultūrą, ypač girdint, kaip aplink skamba monologai ir auginamas susipriešinimas. Linkiu visada prisiminti popiežiaus Pranciškaus žodžius ir būti karo lauko ligoninės, kuri keliauja ten, kur labiausiai skauda, dalimi. Linkiu nepailsti ieškoti tiesos, teisingumo, nors aplink ir būtų girdimi balsai, kad tai tik virš bedugnės statomi krištoliniai rūmai. Linkiu kelti klausimus, kai girdimi supaprastinti atsakymai.

Evgenios Levin nuotrauka

Rasa Baškienė, bendradarbė

Linkiu „bernardinams“ visuomet sekti Jėzumi ir nekreipti dėmesio į daugybę pasaulio balsų, siūlančių savo takelius.

Gedimino Šulco nuotrauka

Saulena Žiugždaitė, bendradarbė

Linkiu proveržio!

Evgenios Levin nuotrauka

Toma Bružaitė, bendradarbė

Kad nepritrūktų nuostabos, smalsumo ir atvirumo Dievui bei šalia esančiam artimui.

Robert Dakševič nuotrauka.

Mūsų misija

Kurti krikščionišką pasaulėžiūrą atskleidžiantį, aktualų, viltingą ir išliekantį turinį.

Prisidėkite skirdami paramą.