2019 04 11

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Kaip vaikams pristatyti Verbų sekmadienį

Šeštasis pokalbis su vaikais apie gavėnią. Šįsyk vaikams pristatome Viešpaties kančios arba Verbų sekmadienį.

Pirmoji dalis. Antroji dalis. Trečioji dalis. Ketvirtoji dalis. Penktoji dalis.


Jėzus keliavo į Jeruzalę. Jis yra tikras karalius, bet iki pat Jeruzalės ėjo pėsčiomis, o paskui paprašė, kad draugai Jam atvestų asiliuką.

Kaip manot, vaikai, kodėl Jėzus pasirinko asiliuką, o ne taurų žirgą?

Jėzus yra karalius, tačiau Jis nori būti nuolankus ir paprastas, kad neišgąsdintų savo draugų ir vaikučių. Todėl žmonės džiaugėsi ir giedojo matydami Jėzų. Ir mes išmokime giesmę. Giedosime neįprastą žodį „osana“. „Osana” reiškia: „meldžiame gelbėk“.

Pabandykime kartu: Jeruzalės Vaikučiai Su alyvų šakelėm rankose Pasitiko Viešpatį Šaukdami ir giedodami: Osana, aukštybėse/x4

Vaikai pasigamina verbas sekmadieniui ir gali giedoti su visa bendruomene „osana aukštybėse“.

Kaip gaminame verbas? Organizuojamas žygis į mišką. Ten vaikai prisirenka visokio pavasarinio gėrio verbai papuošti. Katechezės metu iš surinktų šakelių ir žiedelių pagaminamos verbos. Arba galima atnešti vasarą surinktų ir džiovintų augaliukų.

Dar daugiau aktualių ir paprastai atskleistų temų bus mūsų knygoje. Kviečiame prisidėti prie šios priemonės išleidimo, specialiai tam skirtos sąskaitos numeris LT104010042403365613, gavėjas – Katalikiškas vaikų darželis “Mažutėliams“, įmonės kodas – 302576752 mokėjimo paskirtis – „Knygos leidybai“.

Katalikiškas vaikų darželis „Mažutėliams