2019 04 12

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min

6 priežastys, kodėl verta pirkti elektrinį paspirtuką

Nors elektriniai paspirtukai rinkoje pasirodė ne taip seniai, atšilus orams, galime pastebėti daugybę tokią transporto priemonę pasirinkusių žmonių. Visgi vis dar yra abejojančiųjų jų galimybėmis ir nauda: jei save galėtumėte priskirti prie šios grupės, šios priežastys paskatins labai rimtai pagalvoti apie paspirtuko įsigijimą.

1. Sutaupysite pinigų. Tai bus vienas ryškiausių privalumų, jei šias transporto priemones lyginsime su automobiliais. Paspirtukams nereikės degalų (juos atstos elektros energija), jų nereikės vežti į servisą ir nuolat kažką tvarkyti – jei kaip įmanoma dažniau automobilį iškeisite į paspirtuką, ilgainiui pastebėsite, jog išlaidas smarkiai pavyko sumažinti. Žinoma, net ir su elektriniu paspirtuku gali būti sunku leistis į tolimesnes išvykas, tačiau, jei turite galimybę nuvažiuoti iki darbo ar parduotuvės, būtinai ja pasinaudokite!

2. Važinėsite laisvai ir nepriklausomai. Jei sakysite, kad ir viešasis transportas gali pasiūlyti aukščiau minėtus privalumus, turime Jums parengę dar vieną argumentą – paspirtukai suteikia kur kas didesnę judėjimo laisvę. Jūsų kelionės bus individualios, nereikės derintis prie autobusų grafiko, o tuo labiau – stovėti kamščiuose. Be to, galėsite užsukti ir į siauresnes gatveles: nesuklysime pasakę, jog paspirtukas yra netgi manevringesnis už dviratį!

3. Nekils problemų dėl paspirtuko įkrovimo. Dar neturintiems elektrinio paspirtuko dažnai sudėtingai atrodo pats įkrovimo procesas, tačiau dėl to jaudintis nevertėtų – tai galėsite padaryti bet kur, kur tik rasite elektros lizdą. Paspirtukai yra gana kompaktiško dydžio (o kai kuriuos iš jų galima ir sulankstyti), todėl šią transporto priemonę patogiai galėsite pasiimti kad ir į savo kabinetą.

4. Turėsite galimybę pasportuoti. Taip, daugiau kalorijų sudeginsite tuomet, jei elektrinį paspirtuką nuspręsite valdyti patys, tačiau net ir stovėdami ant platformos nebūsite visiškai atsipalaidavę. Teigiama, jog, važiuojant elektriniu paspirtuku, taip pat įsitempia tam tikri raumenys, todėl neretai sakoma, kad naudojantis šia transporto priemone, palyginti su kitomis, reikia kur kas daugiau fizinių jėgų. Galbūt tai nepadės itin padailinti savo figūros, tačiau absoliučiai atsipalaiduoti ir pamiršti judėjimo taip pat negalėsite!

5. Prisidėsite prie gamtos išsaugojimo. Šiais laikais ši problema yra itin opi ir dažnai eskaluojama, todėl sveikintinos visos natūralesnės ir ekologiškesnės idėjos. Prie jų galėtų būti priskirti ir elektriniai paspirtukai, kurie bent šiek tiek padeda sumažinti iškastinio kuro paklausą ir taip prisidėti prie aplinkos išsaugojimo. Jei šios vertybės Jums svarbios, pasistenkite dažniau rinktis šią transporto priemonę – kuo daugiau bus tokių keliautojų, tuo geresnių rezultatų pavyks pasiekti.

6. Daugiau laiko praleisite gryname ore. Pasirinkę tokią transporto priemonę, būsite „priversti“ dažniau pakvėpuoti grynu oru, o galbūt ir savo noru išsiruošite pasivažinėti po apylinkes. Galite būti tikri – tokie įpročiai atneš naudos tiek geresnei Jūsų nuotaikai, tiek ir bendrai savijautai! Platų elektrinių paspirtukų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Nesunku pastebėti, kad elektriniai paspirtukai turi pakankamai daug įtikinamų privalumų, todėl nesuklysime pasakę, jog šios transporto priemonės iš tiesų yra vertos Jūsų dėmesio. Jei norite judėti pigiau, manevringiau ir ekologiškiau, vargu ar šiuo metu pavyks rasti geresnę automobilio alternatyvą!