Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2019 05 14

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

Vytautas Šerėnas apie santykius su politikais, gyvenimą ir šeimą

Šarūno Mažeikos / BFL nuotrauka

Gegužės 10 dieną eidamas 60-uosius metus netikėtai mirė Vytautas Šerėnas – žymus humoristas, televizijos laidos „Dviračio žinios“ kūrėjas, ekonomikos mokslų daktaras. Šiandien velionis laidojamas sostinės Antakalnio kapinėse. Kviečiame skaityti keletą jo minčių apie politiką ir politikus, šeimą, kasdienybę. 

Apie dalyvavimą LR Prezidento rinkimuose. „Demokratinėje visuomenėje yra ir ne visai gražių reiškinių. Niekas juk nedraudžia. Ar savo dalyvavimu sumenkinau LR Prezidento instituciją? Nemanau.“ (Interviu su Pauliumi Gritėnu, 15min.lt)

Apie tai, ar jis būna „tikrasis“ Vytautas Šerėnas, kai veda „Dviračio žinių“ laidą. „Na, laidoje esu vedėjas. Jau tikrai neišeičiau į gatvę apsirengęs raudonu švarku ar su tomis raudonomis, kaip ten sakoma, „šleikomis“.“ (Interviu su Pauliumi Gritėnu 15min.lt)

Apie dabartinę valdančiąją daugumą. „Ai, nežinau, ar ji [dabartinė valdžia] yra juokinga, bet humorą apie juos kurti lengva.“ (Interviu su Pauliumi Gritėnu, 15min.lt)

Apie legendinį personažą Viktorą Agurkichą. „Be tikro, charizmatiško V. Uspaschiko vis tiek nebūtume padarę iš jo mėgstamo politiko. Jis pats nėra prastesnis už „Dviračio žinias“. Reikėjo, matyt, šiek tiek turėti daugiau patarėjų: ypač kultūros ir elgesio prasme. Tada būtų viskas gerai.“ (Interviu su Pauliumi Gritėnu, 15min.lt)

Apie draugystės pradžią su žmona. „Mokiausi grupėje, kurioje buvo 25 žmonės. Tarp jų – trys vyrai. Jeigu aš dabar pasakysiu, kad man tik Dalia [žmona] patiko, tai ką man pasakys grupiokės?“ (LRT laida „Gyvenimas“)

Apie kuklią vestuvių dieną. „Ta dieną buvo paskambinta mano grupiokui ir pasakyta, kad mus pavežtų į „zaksą“. Dabar vadintų turbūt civilinės metrikacijos biuru. Grupiokas klausė: „O kas būtų, jei aš nebūčiau galėjęs?“. Atsakiau: „Būtume autobusu važiavę“.“(LRT laida „Gyvenimas“)

Apie kasdienybę namuose. „Aš dažnai gaminu valgyti vakarienei. Bet ne prie žvakių. Vakarienę reikia valgyti, o ne į maistą ir žvakes spoksoti.“ (LRT laida „Gyvenimas“)

Apie tai, ar namuose dūžta lėkštės. „Aš – ekonomistas, o Dalia – suvalkietė. Lėkštės yra vertybė.“ (LRT laida „Gyvenimas“)

Apie dukteris, besirengiančias su moksline veikla susijusias profesijas. „Aš kaip tėvas sakiau, kad jei jau renkasi beviltiškas profesijas, tai reikia siekti to beviltiškumo aukštumų ir studijuoti toliau. Tik į televiziją dukros niekada nenorėjo, o galbūt tik nesakė. Joms televizija niekada nebuvo stebuklų laukas, o kartu ir negalėčiau nueiti pas kokį nors prodiuserį ir prašyti, kad kur nors įtaisytų mano dukrą. Jos net piktindavosi, jei kas jas vertindavo per mane ar mano darbą.“ (Karolinos Marcinkevičiūtės interviu, DELFI.lt)

Parengė Kristina Tamelytė

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite