2019 05 25

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min

Išskirtinis interviu su Rūta Meilutyte – „Nanook“ tinklalaidėje

Rūta Meilutytė. Mindaugo Meilučio nuotrauka

„Dvejonės dėl karjeros, dėl plaukimo atsirado per pastaruosius kelerius metus. Atėjo supratimas, kad man nebereikia plaukimo kaip priemonės save išreikšti“, – sako Rūta Meilutytė, šią savaitę paskelbusi pasitraukianti iš profesionalaus sporto.

Susitikusi su „Nanook“ komandos žurnalistais Artūru Morozovu ir Berta Tilmantaite savo vaikystės namuose Kaune, R. Meilutytė davė pirmąjį ir vienintelį interviu po šio sprendimo. Visą pokalbį galite išgirsti „Nyla“ tinklalaidėje.

„Paleidau plaukimą su pagarba ir meile. Nejaučiu skaudulio. Esu dėkinga tai patirčiai. Tai buvo svarbiausias sprendimas mano gyvenime. Paleisti didžiulę dalį savęs ir nebijoti pradėti iš naujo“, – interviu mintimis dalinasi Rūta.

Būdama vos 15-os, Rūta laimėjo aukso medalį Londono olimpinėse žaidynėse ir tapo jauniausia 100 m plaukimo krūtine čempione olimpinių žaidynių istorijoje. Iš viso per savo karjerą tarptautinėse žaidynėse ji laimėjo 20 aukso ir 10 sidabro medalių.

„15-os metų aš tikrai nežinojau, kas esu. Tiesiog buvau mergina iš Šilainių, svajotojas vaikas. Ir staiga tapau „Ta Rūta“. O kas yra už to, aš pati nesupratau“, – kalbėjo R. Meilutytė. Dabar ji tikisi ramiai pagyventi be režimo ir treniruočių, svarsto grįžti prie mokslų ir nori daugiau fotografuoti.

„Nanook“ informacija