2019 06 04

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min

Seminaras „Pastoracinis žvilgsnis į seksualines priklausomybes“

Unsplash.com nuotrauka

Vilniaus arkivyskupija ir Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčia drauge su ekumenine sielovados bendruomene „Kelionė“ kviečia kunigus, pastorius, vienuolius ir vienuoles bei sielovados darbuotojus į seminarą „Pastoracinis žvilgsnis į seksualines priklausomybes“.

Renginys vyks birželio 20 d., ketvirtadienį, 9:00–16:00 val. Vilniuje, Domus Maria viešbučio Didžiojoje salėje (Aušros vartų g. 12). 

Seminarą atidarys Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas ir Evangelikų liuteronų bažnyčios vyskupas Mindaugas Sabutis. 

Seminarą ves Toni Dolfo-Smith. Jis yra Kelionės tarnystės Kanadoje (angl. Journey Canada) vykdomasis direktorius. Baigęs Vankuverio Regento kolegiją ir gavęs šeimos bei santuokos konsultanto diplomą, Tonis 15 metų padeda krikščionims kurti sveikus santykius ir atrasti savo tapatybę, palydi moteris ir vyrus, sprendžiančius seksualinės orientacijos bei potraukio tai pačiai lyčiai problemas, ir konsultuoja šiais klausimais sielovados bendruomenių, valstybinių struktūrų darbuotojus, psichologus ir terapeutus.

Dalyviai bus kviečiami plačiau susipažinti su poelgiais, kurie veda į seksualinę priklausomybę, pagilinti supratimą, kaip iš panašių priklausomybių išsilaisvinti pasinaudojant konkrečiomis priemonėmis ir sprendimais.

Bus kalbama apie veiksnius, kurie lemia seksualinę priklausomybę:

  • perprasti priklausomybės esmę (prigimtį);
  • diskutuoti, kodėl reikalinga pagalba ir atskaitomybė ir kaip ją suteikti ar gauti;
  • ieškoti atsakymų, kaip elgtis sutuoktiniui, kurio žmona ar vyras kenčia nuo priklausomybės;
  • pažvelgti į augančią tendenciją – moterų seksualinę priklausomybę.

Renginys bus verčiamas į lietuvių kalbą. 

Registruotis į seminarą galima užpildant šią registracijos anketą arba  el.paštu [email protected] arba  tel. 8 622 76110 iki birželio 13 d.

Dalyvio įnašas už seminarą – 20 Eur.

Ekumeninės sielovados bendruomenės „Kelionė“ informacija