2019 06 05

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min

LED ekranų ir projektoriaus nuoma

Bet kuris renginių organizatorius, nesvarbu, ar tai vienas asmuo, ar visa komanda, trokšta, kad planuojamas renginys taptų įsimintinu ir tobulai suorganizuotu įvykiu. Šiam rezultatui pasiekti dažnai pasitelkiamos vis sparčiau plėtojamos technologijos priemonės. Viena tokių – LED ekranai ir projektoriai.

Visi technologiniai įrenginiai šiomis dienomis tobulėja, galima sakyti, ne dienomis, o valandomis. Tad pirkti LED ekraną ar projektorių renginiams – išties abejotinas sprendimas. Jau po metų jo teikiami privalumai gali būti visai neaktualūs. Todėl šiuolaikinė rinka, taikydamasi prie didėjančių klientų poreikių, siūlo tokias paslaugas kaip LED ekranų ir projektorių nuoma. Ką verta apie tai žinoti?

Pristatymai, pateikiami LED ekranuose, ir dekoracijos vis dažniau tampa pagrindiniu įvairių vakarėlių, konferencijų, projektų akcentu. Šių ekranų įrengimo galimybės labai plačios – juos galima išvysti prekybos ir pramogų centruose, biuruose, stadionuose, ant pastatų ir kt. Vienas pagrindinių LED ekranų privalumų – itin didelis šviesos srautas ir ryškumas. Todėl jie gali būti montuojami tiek viduje, tiek lauke, net ir esant intensyviam tiesioginės saulės apšvietimui.

LED ekrano modulių konstrukcija yra sandari ir leidžia ekraną eksploatuoti bet kokiomis oro sąlygomis, 24 valandų per parą, 7 dienų per savaitę režimu. Dėl paslankaus modulio galima suformuoti bet kokios formos ekraną. Tai atveria galimybes kurti įvairią scenografiją ir bet kurį renginį paversti modernaus įvaizdžio pavyzdžiu. Jeigu LED ekranų nuoma Jums yra naujas reiškinys, žinokite, kad tikrai profesionali nuomos įmonė gali pasiūlyti platų aukštos rezoliucijos produktų pasirinkimą – mobilią LED priekabą, interaktyvias LED grindis, LED lazdas ir kt.

Kitas populiarus renginio modernizavimo būdas – projektoriaus nuoma. Didesnėse erdvėse pateikti vaizdinę medžiagą taip, kad ji būtų pasiekiama visiems dalyviams, esti gana sudėtinga. Būtent projektoriai gali padėti išspręsti tokius sunkumus.

Vis dar svarstančius, ar projektoriaus nuoma atneš naudą planuojamam renginiui, specialistai patikina – tikrai taip. Jeigu organizuojamas renginys, kuriame planuojama pristatyti itin svarbią medžiagą, ir pageidaujama, jog ją matytų ir girdėtų visi dalyvaujantys, dėl specialaus projektoriaus informacija bus ryški, gerai girdima ir galės būti aiškiai suvokta net ir iš atokiausio patalpos kampo.

Projektoriuje dažniausiai būna integruota garso technika, todėl nedidelėje erdvėje projektoriaus garso sistemos visiškai pakanka. Kai renginys organizuojamas didesnėje patalpoje, patartina naudoti papildomas kolonėles. Į komplektaciją dažna įmonė, užsiimanti projektorių nuoma, įtraukia ir ekraną, ant kurio demonstruojama medžiaga. Nedidelėse erdvėse dažniausiai statomi ant stovo sumontuoti ekranai, o pasirodymams ant scenos dažniau renkamasi didelė ekrano drobė.

Taigi, nelygu ką organizuojate – jaukų draugų vakarėlį ar grandiozinį prekės pristatymą – pasinaudokite LED ekranų ar projektoriaus nuomos paslauga. Įspūdingos emocijos tiek organizatorių, tiek dalyvių atmintyje išliks išties ilgam.