2019 07 02

bernardinai.lt

Bernardinai.TV

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min

„Tu mane pašaukei“: Fokoliarų judėjimo narė Saulena Žiugždaitė

„Mano pašaukimas yra prisidėti įgyvendinti Dievo svajonę. Paskutiniai žodžiai, su kuriais paliko savo mokinius Jėzus, jo testamentas buvo vienybės malda Tėvui „Tegul visi bus viena“. Iš mūsų prašė tarpusavio meilės. Tai yra Bažnyčios esmė. Mano pašaukimas – neatsiejamas nuo Bažnyčios ir nuo Fokoliarų judėjimo, kurio charizma ir yra vienybės kūrimas tarp įvairių tautų, socialinių sluoksnių, kartų, įsitikinimų žmonių“, – kalba Saulena Žiugždaitė, fokoliarė, bernardinai.lt bendradarbė.

„Pašaukimas yra kelionė. Kad ir ką pasirinksi, pakeliui susidursi su tikruoju savimi. Tai nuvilia. Jaunas ir entuziastingas idealas, kuriuo tu maneisi esąs, kažkaip sudūžta. Manau, kad taip yra visur – santuokoje, vienuolyne, kunigystėje, profesinėje veikloje. Tam reikia pasiruošti. Dar supratau, kad yra daugiau nei vienas geras pašaukimo kelias. Dievo planas tau pasireikš, jei esi atviras ir leidiesi vedamas.“

„Tu mane pašaukei“ – laidų ciklas apie skirtingų pašaukimų ir patirčių žmones, pasakojančius apie savo pasirinkimą ir liudijančius savo tikėjimą profesinėje veikloje, visuomeniniame gyvenime.