2019 07 05

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min

Atidaryta naujoji inovatyvi „Luxe“ kino salė

„KPMS ir partnerių“ nuotrauka

Populiariausia Vilniuje kino salė, kur tradiciškai rodomi daugiausia žiūrovų sulaukiantys filmai, nuo šiol bus ir pati patogiausia. Vilniaus „Akropolio“ „Forum Cinemas“ kino centre duris atvėrė pirmoji Lietuvoje LUXE salė, kur lankytojai filmus maksimaliai išdidintame 4K raiškos ekrane galės žiūrėti nors ir gulomis.

Didžiojoje LUXE salėje įrengti 239 „Recliner“ daugiafunkciai krėslai su specialiu mechanizmu kojoms susikelti ir patogiu staleliu užkandžiams ir gėrimams susidėti, tad žiūrovai mėgautis filmu galės net patogiau nei namie įsitaisę ant sofos. LUXE salė Vilniaus „Akropolyje“ yra pirmoji Lietuvoje, kur įdiegta ši naujovė.

Komfortiškai įsitaisę „Recliner“ krėsluose žiūrovai LUXE salėje galės mėgautis ir nepriekaištingu vaizdu bei garsu.

„KPMS ir partnerių“ nuotrauka

„Svarbiausios salės naujienos – tai komfortabilūs, elektromechaniniai krėslai iš esmės pakeistame amfiteatre, maksimaliai išdidintas ekranas, leidžiantis žiūrovui pasinerti į aukščiausios rezoliucijos vaizdą, kurį idealiai perduoda lazerinis projektorius, ir, ko gero, tobulas garsas – puikus kokybės ir komforto derinys, – apie LUXE salės privalumus pasakojo „Forum Cinemas“ vadovas Gintaras Plytnikas. – Didžiosios salės atnaujinimu pradėjome viso kino teatro atnaujinimą. Tikėtina, kad tolesniuose etapuose žiūrovus nustebinsime ne tik visų salių atnaujinimu, bet ir inovatyviais fojė bei barų interjero sprendimais.“

„KPMS ir partnerių“ informacija