2019 08 12

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

4 min

Moteriški drabužiai

Membershop nuotrauka

Šiomis dienomis kiekvienai moteriai turėti savą stilių, išskiriantį iš draugų, bendradarbių, giminaičių, gatvės minios – aktuali siekiamybė. Galų gale, dirbant tam tikrose veiklos sferose, savito stiliaus sukūrimas gali būti netgi būtinybė. Prieš kurį laiką domėjimasis mada, drabužiais visuomenėje buvo laikoma paprasčiausia tuštybe, o šiandien tai – puikus saviraiškos būdas. Todėl drąsiai galime teigti, jog moteriški drabužiai, jų mados kryptys, įsigijimo būdai ir vietos – tokios temos, kurios visuomet buvo ir bus aktualios dailiosios lyties atstovėms.

Kur šiandien pirksite drabužius?

Šiuolaikinė rinka žmonių aprangai išties skiria didelį dėmesį. Ypač jeigu kalbėsime apie moterišką aprangą. Tad vietų ir galimybių nusipirkti suknutę, sijoną, megztinį ar stilingus bridžus atrasite begalę. Vienos moterys aprangą matuojasi tik prabangiuose butikuose, kitos „gaudo“ įvairiausius išpardavimus prekybos centruose, trečios mėgsta vieną ar kitą apdarą pasisiūdinti pas siuvėją. Stiliaus ekspertai sako, kad tokios didelės galimybės įsigyti norimą rūbą – nauda ir apdarų prekeiviams, ir savojo stiliaus beieškančioms klientėms. Kuo daugiau galimybių, tuo didesnė tikimybė įsigyti kokybišką, patogų ir ilgai tarnausiantį drabužį.

Pirkimas internetu – jau seniai nebėra naujovė bet kuriame Lietuvos kampelyje gyvenančiam žmogui. Kaip rodo praktika, internetinės drabužių parduotuvės – bene lankomiausi tinklalapiai bet tarp kokio amžiaus moterų. Pasidomėjome, kur slypi toks populiarumas.

Atsakymas, kaip išaiškėjo, labai paprastas. Šiuolaikinė moteris trokšta dėvėti ne tik madingo silueto, bet ir kokybiško audinio, garsiu mados ženklu pažymėtus drabužius. Ne paslaptis, jog tokie apdarai specializuotoje drabužių krautuvėlėse kainuoja brangiai. Tuo tarpu kai kurios internetinių parduotuvių komandos tiesiogiai bendradarbiauja su žymiausių prekės ženklų gamintojais bei oficialiais jų atstovais ir ieško įvairiausių lankstesnės prekybos būdų. Šio bendradarbiavimo dėka jie savo klientėms gali pasiūlyti garsių vardinių drabužių su pritaikytomis nemažomis nuolaidomis. Tokiais atvejais vos keliais kompiuterio klavišų paspaudimais savo garderobą papildyti stilingais, kokybiškais ir patvariais drabužiais įgyja įvairaus amžiaus ir skirtingas finansines galimybes turinčios moterys.

Moteriškų drabužių spintos karalienė – suknelė

Vargu ar rasite žmogų, kuris suras svarių prieštaraujančių argumentų teiginiui, kad suknia visuomet buvo ir bus moteriškumo simbolis. Patogu, kai, esant vienokioms ar kitokioms aplinkybėms, galite dėvėti kelnes, šortus ar kitą drabužį, leidžiantį nevaržomai judėti. Tačiau, kai norite atrodyti itin puošniai ir moteriškai, nejučia pirmiausia mintys pradeda suktis apie dailią suknutę. Juk tiesa? Ir visai nesvarbu, ar už lango ausis gnaibo šaltukas, ar plieskia kaitri saulė, pasirinkta tinkama suknelė papuoš ir leis jaustis žavia dama visokio amžiaus moterį.

Šių dienų mada išties yra be galo tolerantiška ir įvairialypė. Todėl, pavarčius moteriškus žurnalus, madų katalogus ar apsilankius bet kurioje internetinėje drabužių parduotuvėje, tenka pastebėti, kad suknelių siūlomas ilgis – nuo mini iki maksi, spalvų paletė – nuo juodos iki ryškiai gėlėtos, o audiniai – nuo lengvai permatomų iki storų tvido audinių. Tereikia tik suderinti keletą niuansų, sakykim, savo norus, metų sezoną bei numatytas progas suknutei dėvėti – ir jau galite džiaugtis nauju visų laikų moteriškiausiu drabužiu.

Nesenstanti klasika – maža juoda suknelė

Jeigu nutarėte savo garderobą papildyti nauja suknute, tačiau neturite jokių konkrečių pageidavimų, rinkitės juodą, tiesaus silueto, vidutinio ilgio suknelę. Prie jos be vargo priderinsite įvairiausių stilių avalynę, rankinę, švarkelį ir aksesuarus. Parinktas vis kitoks šalikėlis, kaklo papuošalas, apyrankė ar auskarai leis kiekvieną kartą pasijusti pasipuošusiai vis nauju drabužiu. Be to, dažniausiai daugelis internetinių parduotuvių, prekiaujančių moteriškais drabužiais, siūlo ir įvairiausių prie jų parduodamų prekių derančių aksesuarų. Tad, sugaišę vos keletą akimirkų ir išleidę gan nedidelę pinigų sumą, galite įsigyti ne vienai progai tinkamą aprangos ansamblį.

Sijonas – kiekvienai progai

Membershop nuotrauka

Moteriškais drabužiais prekiaujantys prekybininkai pastebi, jog suknelių pirkimas suaktyvėja pasibeldus šiltesniems orams. Tuo tarpu sijonai paklausūs veik visais metų sezonais. Keičiasi tik jų audinys, ilgis, audinio sudėtis ir stilius. Vasarą karaliauja tiek trumpi, tiek žemę šluojantys sijonai, o rudenį ir žiemą tiesesnio silueto ir vienspalviai ar pastelinėmis spalvomis marginti sijonai konkurentų beveik neturi. Tačiau tai anaiptol nereiškia, kad turinčioms ekstravagantiškesnį skonį ir mėgstančioms iš minios itin ryškiai išsiskirti merginoms ar moterims keblu nusipirkti pageidaujamą sijoną. Jų stilių, audinio faktūrų ir siluetų įvairovei išvardinti prireiktų begalės laiko. Belieka tik pasidžiaugti, kad kai kurie prekeiviai, ypač tai būdinga internetinėms parduotuvėms, savo klientėms suteikia progą garsų mados ženklą turinčius drabužius įsigyti su ganėtinai nemažomis nuolaidomis. Tokiu būdu ir mažesnes finansines galimybes turinčios moterys gali pasipuošti stilingais ir kokybiškais drabužiais. Juk būti gražios bei madingos trokštame visos.

Viena, labai svarbi ir patogi sijonų savybė – universalumas. Su tuo pačiu sijonu galime pasirodyti stilingame vakarėlyje ir žygyje gamtoje. Tiesiog viską lemia tai, kokią viršutinę aprangos dalį prie jo priderinsime. Puošni, blizgi palaidinukė Jūsų aprangai suteiks šventiškumo ir prabangos, tuo tarpu storas, šiltas megztinis leis jaukiai vakaroti prie paupyje degančio laužo.

Nuo trumpučių šortų iki maksi paltų

Šiek tiek detaliau aptarėme tik pačius „moteriškiausius atstovus“ dailiosios lyties garderobe. Tačiau, pasidomėjus, kokią aprangą galima įsigyti įvairiose drabužių prekyvietėse, akys raibsta nuo pasiūlos įvairovės. Kaip jau minėjome, šiuolaikinės mados tendencijos leidžia derinti pačių netikėčiausių stilių detales. Tad jau nieko nestebina prie gėlėtos suknelės avimi sportbačiai, prie lengvo gėlėto sijono priderintas itin storų siūlų megztukas ar iš po maksi palto švysčiojančios trumpais šortukais mūvinčios moterų kojos. Smagu, kad prekeiviai, derindamiesi prie vis labiau laisvėjančių moteriškos mados tendencijų, stengiasi pasiūlyti kuo įvairesnių, atitinkančių ir nesenstančią klasiką, ir paskutinį mados klyksmą, drabužių.

Skaitykite prekių aprašymus

Nors tai greita ir patogu, dalis moterų pirkti internetu drabužius vis dar vengia. Kokia to priežastis? Bene dauguma dailiosios lyties atstovių tvirtina, kad atbaido galimybės rūbus pasimatuoti ir pačiupinėti savo rankomis nebuvimas. Tuo tarpu internetinės prekybos specialistai membershop.lt sako – tereikia atidžiai skaityti prekių aprašus. Juose sudėta visa reikalinga informacija apie drabužį: matmenys, spalva, sudėtis, priežiūros ypatumai ir kt. Jiems antrina ir jau ne pirmą kartą internetu pirkusios pirkėjos. Anot jų, įpratus atidžiai perskaityti aprašymą apie vieną ar kitą drabužį, informacijos gali gauti gerokai daugiau, nei jos suteiktų pardavėja bet kurioje prekyvietėje. Drabužio funkcionalumas, priežiūros ypatumai, netgi galimi būdai derinti su kitais rūbais – žinios, kurių gausite tik aprangos pardavimo tinklalapių puslapiuose.