2019 11 14

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

3 min

10 dalykų, padėsiančių tinkamai pasiruošti Pasaulinei lyderystės konferencijai

Pasaulinės lyderystės konferencijos organizatorių nuotrauka

Po savaitės rinksimės kartu su bendraminčiais dalyvauti Pasaulinėje lyderystės konferencijoje 2019. Smalsaujame, ko išmoksime šįkart? 

Jau esame tai patyrę. Dvi dienos, praleistos PLK, padarys didžiulę įtaką jūsų gyvenimui. O kelios minutės, skirtos pasiruošti konferencijai, paruoš jūsų širdis ir protus iš konferencijos gauti visa, kas įmanoma.

Taigi pabaikite tą darbo projektą. Nustatykite automatinį atsakiklį savo elektroniniame pašte. Savo užimtoje dienotvarkėje raskite laiko tinkamai pasiruošti konferencijai.

Žemiau pateikiame 10 dalykų, padėsiančių tinkamai pasiruošti Pasaulinei lyderystės konferencijai 2019!

1. Įvardykite jūsų darbovietėje esančius žmones, atstovaujančius skirtingoms kartoms:
Z karta, gimusi tarp 1996 m.–2010 m.
Tūkstantmečio karta, gimusi tarp 1980 m.–1995 m.
X karta, gimusi tarp 1965 m.–1979 m.
Kūdikių bumo karta, gimusi tarp 194 6m.–1964 m.
Tradicionalistų karta, gimusi prieš 1946 m.
Kaip skirtingų kartų atstovai supranta įvairovę, skolas, technologiją? Kas jiems gyvenime yra svarbiausia? Kartų tyrėjas Jasonas Dorsey’us konferencijos dalyviams padės suprasti pagrindinius kartų skirtumus ir patars, kaip geriau vadovauti komandai, kurioje yra skirtingų kartų atstovų.

2. Pažiūrėkite šį trumpą vaizdo įrašą.
Pažvelkite į Lizos Bohannon verslo kelionę. Per konferenciją ji dalinsis įžvalgomis iš savo naujos knygos Beginner’s Pluck (lt. „Debiutanto sėkmė“) apie prasmingą, užsidegimo bei įtakos kupiną gyvenimą.

3. Sekite mus socialinėse medijose.
Užsukite į www.lyderiams.lt arba suraskite mus feisbuke, LinkedIn, Instagram platformose ir dalinkitės mintimis, idėjomis, įžvalgomis konferencijos metu.

4. Apmąstykite projektą, kurį atliksite artimoje ateityje ir kuriam reikės nemažo kapitalo ar žmogiškųjų išteklių.
Kokio pelno tikitės gauti iš šio projekto? Ar jis vertas jūsų planuojamos investicijos? Craigas Groeschelis paaiškins, kaip gauti mūsų investicijos vertą pelną.

5. Prisiminkite, kada paskutinį kartą nesutikote su kažkuo ir turėjote derėtis. 
Galbūt šis nesutarimas vyko tarp jūsų ir bendradarbio, vaiko ar paauglio. Kuri derybų dalis ėjosi sklandžiai? Kas buvo sudėtinga? Buvęs „FTB“ įkaitų derybininkas Chrisas Vossas paaiškins, kokių įgūdžių ir mąstysenos reikia tinkamai pasiruošti deryboms darbe ir namuose.

Pasaulinė lyderystės konferencija. Organizatorių nuotrauka

6. Įvertinkite savo gebėjimą „susigyventi“ su atmetimu. 
Jia Jiang padės suvokti atmetimo psichologiją bei kaip tinkamai ugdyti šį kiekvienam lyderiui reikalingą įgūdį.

7. Įvardykite žmogų, kurio gyvenimui įtaką padarė globos ar įvaikinimo sistema.
Ar šių žmonių patirtis buvo teigiama, ar neigiama? Kodėl? Romanas ir Julija Gaiduk dalinsis dalinsis globos ir įvaikinimo sistemoje išmoktomis lyderystės pamokomis. 

8. Melskitės. Skirkite laiko kasdienei maldai šią savaitę.
„Dieve, paruošk mano širdį išgirsti tai, ką nori, kad išgirsčiau konferencijos metu. Vesk mane ir padėk man suprasti, kurioje srityje turėčiau auginti savo lyderystės įgūdžius.“

Pasaulinės lyderystės konferencijos nuotrauka

9. Atsisiųskite „GLS19“ programėlę (anglų kalba).
Ten rasite pranešėjų aprašymus, konferencijos programą. Ten taip pat galėsite išsaugoti ir su kitais dalintis savo užrašais iš sesijų bei užsisakyti pranešėjų parašytų knygų.

10. Atsisiųskite „GLSnext“ programėlę (anglų kalba).
„GLSnext“ padeda ugdyti lyderystės įgūdžius ištisus metus ir suteikia daugiau nei 700 videoįrašų iš daugiau nei 120 lyderystės ekspertų. Programėlėje taip pat rasite visus konferencijos pranešimus iš ankstesnių metų, užkulisinio turinio bei kas savaitę pridedamus naujus vaizdo įrašus.

Iki pasimatymo konferencijoje!

Straipsnį paruošė Pasaulinės lyderystės konferencijos komanda. PLK vyks lapkričio 22-23 Siemens arenoje. Konferencijos pagrindiniai rėmėjai: knygos.lt, Akvilė, Nestle. Rėmėjai: Vytauto spa, Gerovė, Dzūkija.

Iš anglų k. vertė Nora Popova

Straipsnio autorius: Global leadership network
Originalus straipsnis (Anglų k.):
10 Things You Can Do to Make the Most of #GLS19

Organizatorių informacija