Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2020 01 27

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

3 min.

Mirė legendinis krepšininkas katalikas Kobe Bryantas

EPA nuotrauka

Sekmadienį Pietų Kalifornijoje, JAV, nukritus sraigtasparniui žuvo legendinis krepšininkas Kobe Bryantas. Jam buvo 41-eri. Tarp devynių tragiškai žuvusių asmenų – ir jo trylikametė dukra Gianna.

K. Bryantas laikomas geriausiu visų laikų krepšinininku. Jis dvidešimt metų NBA lygoje žaidė Los Andželo „Lakers“ klube ir buvo įvertintas daugybę apdovanojimų. Karjerą baigė 2016-aisiais.

Krepšinio legenda buvo praktikuojantis katalikas. Užaugęs katalikiškoje šeimoje 2001 m. jis Katalikų Bažnyčioje susituokė su Vanessa Laine, šeima susilaukė keturių dukterų.

Iš kairės: K. Bryanto žmona ir tragiškai žuvusi dukra Gianna. EPA nuotrauka

EPA nuotrauka

2003 m. garsus krepšininkas buvo suimtas dėl kaltinimų išprievartavus moterį. K. Bryantas prisipažino turėjęs su ja lytinių santykių, tačiau neigė naudojęs prievartą. Galiausiai kaltinimai buvo atsiimti, ir pasiektas susitarimas civilinėje byloje. Viešame atsiprašyme jis sakė: „Nors iš tiesų maniau, kad mūsų santykiai buvo abiejų sutikimu, dabar suprantu, kad jai atrodė ir atrodo kitaip nei man.“

2011 m. Vanessa norėjo su K. Bryantu išsiskirti, tačiau galiausiai jie liko kartu, nuo to laiko susilaukė dviejų vaikų. Jauniausiai dukrai dabar dar nėra nė metų. Interviu žurnalui „GQ“ 2015 m. krepšininkas sakė, kad jiedu susitaikė, paklausę katalikų kunigo patarimo judėti pirmyn, nes Dievas neduoda to, ko žmogus negali pakelti.

Bryantas su žmona buvo reguliarūs parapijiečiai vienoje Kalifornijos valstijos bažnyčių, savo katalikišką tikėjimą liudijo ir pagalba vargšams. Jų įkurto fondo „Kobe & Vanessa Bryant Family Foundation“ lėšos padėjo pastatyti prieglaudas benamiams. „Visi gyvenime padarome klaidų, stovėti atokiai, leisti taip gyventi, nusiplauti rankas… tai neteisinga“, – apie pagalbą benamiams jis sakė „Los Angeles Times“.

EPA nuotrauka

EPA nuotrauka

EPA nuotrauka

EPA nuotrauka

EPA nuotrauka

EPA nuotrauka

EPA nuotrauka

EPA nuotrauka

EPA nuotrauka

Parengta pagal Catholic News Agency ir Crux informaciją

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite