2020 02 03

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min

Penkios Biblijos citatos geresniam pirmadieniui

Asociatyvi Unsplash.com nuotrauka

Pirmadienis – sunki diena? Nieko nuostabaus, kad nuotaika subjursta, atsivertus būsimų savaitės darbų kalendorių. Baigėsi savaitgalis ir mums, XXI a. žmonėms, vėl prasideda lenktynės su laiku, bandant nudirbti nesibaigiančius darbus, įgyvendinti visus įsipareigojimus. Dvasią sustiprinti tokią dieną gali Dievo žodis. Štai penkios Šventojo Rašto citatos, kurios padės pirmadienius išgyventi kitaip. 

1. „Garantuoju, kad aš tikrai žinau savo užmojį jums, – tai VIEŠPATIES žodis, – užmojį jūsų labui, o ne jūsų žalai! Noriu jums suteikti sklidiną vilties ateitį. Kai jūs šauksitės manęs, kai ateisite ir kreipsitės į mane malda, aš jus išklausysiu. Kai manęs ieškosite, mane rasite.“ (Jer 29, 11-13)

2. „VIEŠPATIE, būk maloningas mums, nes tavimi viliamės! Būk mus kas rytą gelbstinti ranka, mūsų išgelbėjimas atėjus pavojui!“ (Iz 33,2)

3. „Tikrai ramiai lauk Dievo, mano siela, nes iš jo ateina man viltis. Tik jis yra mano uola ir mano išganymas – mano užuovėja; niekad nedrebėsiu.“ (Ps 62, 6-7)

4. „Ateikite pas mane visi, kurie vargstate ir esate prislėgti: aš jus atgaivinsiu! Imkite ant savo pečių mano jungą ir mokykitės iš manęs, nes aš romus ir nuolankios širdies, ir jūs rasite savo sieloms atgaivą.“ (Mt 11, 28-29)

5. „Tad, mano mylimieji broliai, būkite tvirti ir nepajudinami, vis uoliau dirbkite Viešpaties darbą ir žinokite, kad jūsų triūsas ne veltui Viešpatyje.“ (1 Kor 15, 58)

Parengta pagal Aleteia.org 

Mūsų misija

Kurti krikščionišką pasaulėžiūrą atskleidžiantį, aktualų, viltingą ir išliekantį turinį.

Prisidėkite skirdami paramą.